Typy na tenis – praktyczny poradnik dla obstawiającego

Tenis to dyscyplina, która – mimo odstawiania popularnością chociażby od piłki nożnej – dzielnie radzi sobie na rynku polskim i zagranicznym, z roku na rok notując tendencję wzrostową właśnie pod względem zainteresowania. Przyciąga do siebie nie tylko zagorzałych kibiców, ale też typerów, którzy cenią go za wysokie kursy, prostolinijność w przygotowaniach do typowania (w porównaniu do sportów drużynowych) oraz wysoki potencjał zarobkowy. Jeżeli i my chcemy rozpocząć obstawianie kolejnych spotkań właśnie w jego obrębie, powinniśmy poznać wszystkie podstawy, wiedzieć, gdzie szukać sprawdzonych i pewnych typów na tenis, ale też którego bukmachera wybrać, by zyskać najwięcej.

Typy na tenis - praktyczny poradnik dla obstawiającego
Typy na tenis – praktyczny poradnik dla obstawiającego

Wskazówki dotyczące obstawiania tenisa – o czym musimy pamiętać?

Tenis jest specyficznym sportem, który choć wymaga mniejszej dozy analizy, musi być ona bardzo dokładna, ale i przede wszystkim regularna – nasze typy są bowiem zależne od pojedynczych zawodników i ich dyspozycja jest dla nas czymś absolutnie podstawowym.

  • Sprawdzone typy na tenis mogą okazać się bardzo przydatne – choć nie powinniśmy ich kopiować, a raczej konfrontować z naszymi przewidywaniami (popartymi wyżej wspomnianą analizą), są w stanie być cennymi wskazówkami – zwłaszcza, jeśli pochodzą z zaufanych źródeł. Takimi są na przykład studia przedmeczowe z udziałem ekspertów czy też prasa branżowa, niekoniecznie związana wyłącznie z tenisem.
  • Kursy bukmacherskie powiedzą nam wiele – bukmacher działa tak, aby wzbogacać się na naszych pomyłkach – często kusi nas więc wysokimi stawkami na zawodników, których przegrana jest bardziej prawdopodobna. Bierzmy to pod uwagę i odpowiednio się do tego adaptujmy.
bonusy bez depozytów 2020 od sts
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny na bonus: BETONLINE
  • Pozbądźmy się emocji – jeżeli sami kibicujemy wybranemu zawodnikowi, starajmy się, aby nie miało to wpływu na nasze obstawianie. Jeżeli czujemy, że może tak być – po prostu pomińmy spotkania z jego udziałem.
  • Wybierzmy jedne rozgrywki – najłatwiej jest obstawiać Wielkiego Szlema, który jest też najbardziej rozległą i prestiżową imprezą. Początkującym poleca się unikanie mniejszych turniejów, trudniejszych do przeanalizowania (ale najczęściej pozwalających na większe wygrane).

Typy na tenis a obstawianie na żywo

Tenis jest jedną z tych dyscyplin, w których większość wydarzeń możemy obstawiać nie tylko przedmeczowo, ale też w modelu na żywo. Tutaj nasze typy ustalane przed meczem mają nieco inne zastosowanie – są one bazą, którą musimy modyfikować w zależności od tego, co dzieje się na ekranie. Bardzo ważny przy typowaniu tenisa na żywo jest dostęp do transmisji, która potrafi powiedzieć wiele. Zapewnia go jednak zaledwie kilku polskich bukmacherów (w tym STS i Fortuna).

Typy na tenis – które rozgrywki w jego ramach obstawiać?

Najważniejszymi rozgrywkami w tenisa są te wchodzące w skład wyżej już przez nas wspomnianego Wielkiego Szlema. Mowa o Roland Garros, Wimbledon, US Open oraz Australian Open – wszystkie te imprezy rozgrywają się na kortach o różnej nawierzchni, którą też trzeba brać pod uwagę przy typowaniu. Zawody, z uwagi na popularność, są najszerzej komentowane i najchętniej opisywane – w związku z tym znalezienie sprawdzonych typów na Wielki Szlem jest łatwiejsze.

Analizę pod kątem tych rozgrywek powinniśmy rozpocząć od sprawdzenia danych historycznych – tenisiści i tenisistki „lubią” trzymać formę i często wygrywają kilka razy pod rząd. Weźmy to pod uwagę, patrząc także na ostatnie passy zwycięstw, ale i konfrontując to z aktualną dyspozycją.

Pewniaki dnia na tenis
Pewniaki dnia na tenis

Typy na tenis a oferta polskich bukmacherów

Wszyscy polscy bukmacherzy pozwalają na obstawianie tenisa – ich oferta jest jednak na tyle zróżnicowana, że należy się przyłożyć do wyboru konkretnego operatora. Nie musimy decydować się na usługi zaledwie jednego – wręcz przeciwnie, poleca się założenie konta u kilku. Nie tylko skorzystamy przy tym z kilku bonusów powitalnych, ale i pozyskamy możliwość manewru i wybierania najatrakcyjniejszej oferty na każde kolejne spotkanie. Z naszej strony możemy powiedzieć, że jako typerzy tenisa powinniśmy zainteresować się ofertą między takich bukmacherów, jak:

www.eFortuna.pl – Fortuna to bukmacher, który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych na naszym rynku – a swoją ofertą na tenis przyciąga zarówno nowych typerów, jak i tych siedzących w branży już nieco dłużej. Mocnym jego punktem są wysokie kursy, ale też program lojalnościowy, za pośrednictwem którego nagradza za regularność i właśnie lojalność.

www.Totolotek.pl – najstarszy bukmacher działający na naszym rynku doskonale wie, jak ważny jest tenis jako część składowa jego oferty – z uwagi na to wychodzi z bardzo szeroką ofertą właśnie na niego, pokrywając nie tylko rozgrywki w ramach Wielkiego Szlemu, ale i te mniejsze.

www.STS.pl – STS jest bukmacherem, który obecnie – jak się szacuje – posiada większościowe udziały na polskim rynku zakładów wzajemnych. Tę pozycję zawdzięcza po części szerokiej ofercie na tenis, który gra u niego ważną rolę i w związku z którym często organizuje mniejsze lub większe akcje promocyjne. Operator ponadto oferuje bardzo solidny bonus powitalny, a także dostęp do wielu ciekawych funkcji niedostępnych u konkurencji. W jego ofercie znajdziemy Betgames, czyli legalne karty online.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button