Czy warto obstawiać mecze u bukmachera?

W dzisiejszych czasach jest wiele sposobów na relaks. Jedni wolą wychodzić na świeże powietrze, inni jeszcze oglądać film, czytać książkę czy uprawiać sport. Jest to zawsze indywidualny wybór każdego z nas, chociaż trzeba przyznać, że obecne czasy dają wiele elastyczności. O graniu u bukmachera na pewno wiele zostało już powiedziane. Trzeba podkreślić, że nie każdemu jest pisany ogromny sukces w obstawianiu, ale za to każdemu pisane są ogromne emocje. Postanowiliśmy przekonać się na własnej skórze dlaczego warto grać u bukmachera. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej, zachęcamy was do przeczytania poniższego tekstu.

Czy warto obstawiać mecze u bukmachera?
Czy warto obstawiać mecze u bukmachera?

Świetny sposób na relaks

Praca potrafi być bardzo męcząca i niestety wiele osób cierpi z jej powodu. Toksyczne środowisko jest jednym z częściej spotykanych zjawisk w środowisku zawodowym. Niestety, praca oddziałuje na resztę naszego dnia, ponieważ przeżywamy swoje niepowodzenia, nienajlepsze relacje z kolegami czy też szefostwem. To nie jedyny powód niechętnego chodzenia do pracy. Być może też czujemy, że stanowisko przez nas piastowane nie jest dla nas i coraz częściej myślimy o jej zmianie. Są to normalne powody, ale jednak najlepszym rozwiązaniem będzie jej zmiana oraz umiejętne zostawianie jej w głowie po zakończeniu każdego dnia pracy. Nie można przenosić jej do domu i sprawiać, że domownicy będą obciążeni trudnościami nam towarzyszącymi. Jednym ze sposobów, które warto zastosować w celach relaksacyjnych, jest granie u bukmachera. Jeżeli jesteście osobami, które kochają sport i chcą się dodatkowo pobudzić oraz odciągnąć złe myśli, to jest to idealny sposób.

Bukmacherka ma to do siebie, że bardzo łatwo w nią wsiąknąć. Oczywiście, trzeba tutaj uważać, żeby się nie uzależnić, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, by poświęcić swój czas na granie. Chcąc obstawiać zakłady warto analizować statystyki, nawet te najdrobniejsze. Obecnie jest to bardzo proste, ponieważ jest wiele stron internetowych, które umożliwiają podglądanie wszelkich statystyk i porównywanie drużyn. Nie ma więc żadnych problemów, żeby nawet będąc osobą początkującą robić wszystko, aby nasze granie było jak najbardziej efektywne.

superbet legalny czy nie
Legalny bukmacher Superbet – kod promocyjny na bonus

Możliwość wygrania pieniędzy

Bukmacherka nie jest łatwym kawałkiem chleba i tak jak zostało wyżej powiedziane, nie każdemu dane jest wygrywanie ogromnych pieniędzy. Należy jednak spojrzeć na to od tej pozytywnej strony. Najważniejsze są motywacje, z którymi wchodzimy w świat typowania. Jeżeli roztaczamy przed sobą wizję willi z basenem oraz drogiego sportowego samochodu, który wygramy u bukmachera, to się grubo mylimy. Tak to nie wygląda.

Na samym końcu trzeba pamiętać, że zdecydowana większość osób przegrywa u buka, ale to nie oznacza, że musimy być kolejni. Początkujący gracze popełniają wiele błędów, chociaż doświadczeni gracze również je powielają. Nie można jednak zapomnieć, że jest to możliwość wygrania pieniędzy. Jest wiele zmiennych, które będą determinować to, jak nam będzie się gra układać. Najważniejsza jest selekcja typów i obstawianie tych drużyn, co do których mamy pewność. Tej z kolei nie ma nigdy, ale właśnie poprzez dobry research można zwiększyć prawdopodobieństwo sukcesu. Jest grono osób, które decyduje się na wykupowanie płatnych typów od innych użytkowników, ale tutaj trzeba być ostrożnym, by nie dać się oszukać na „kupony z kursem 250” itd., bo oszustów w internecie jest bez liku.

Patrząc jednak na to od czysto pragmatycznej strony, nie ma żadnych przeciwskazań, żeby nie wygrać u bukmachera. Wystarczy postawić odpowiednią stawkę i liczyć na pomyślne zakończenie meczów. Tutaj jest istotna kwestia, ponieważ stawkowanie ma spore znaczenie. Jest podstawowa zasada – nie gramy za więcej pieniędzy niż możemy. Dobrym rozwiązaniem będzie wygospodarowanie sobie odpowiedniego budżetu, w ramach, którego będzie można obstawiać nasze zakłady. Nawet jeżeli nie powiedzie nam się, to i tak się nic nie stanie, bo były to pieniądze, które założyliśmy jako budżet. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

osoby, które żyją z bukmacherki, ale to są doświadczeni gracze, którzy mają już swoją taktykę na obstawianie. Jako początkujący gracze na sam początek warto obstawiać za niewielkie stawki. Istotne będzie nasze przygotowanie, ponieważ najgorsze co można zrobić to obstawiać to, na czym się nie znamy. To kompletnie bez sensu i jest to marnotrawstwo pieniędzy – nie ma to nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem

Rozwijanie umiejętności analitycznych

Naszym życiem kierują pewne zasady. Oczywiście, są to niebiosa, ślepy los, szczęście, ale nie można zapomnieć o tym, że mamy sami spory wpływ na podejmowanie naszych decyzji. Bukmacherka wymaga odpowiedniego przygotowania i każdy typ powinien zostać podparty konkretną analizą wynikającą ze statystyk. Nie inaczej jest w naszym życiu, ponieważ każda decyzja musi być również przeanalizowana i powinniśmy mieć w głowie bilans zysków i strat, gdy podejmiemy daną decyzję.

Efektem obstawiania u bukmachera jest wzrost umiejętności analitycznych. Prawdopodobnie zgodzi się z tym każdy gracz. Nagle pewien rachunek prawdopodobieństwa staje się nieustanną częścią naszego życia i zaczynamy przywiązywać większą wagę do cyferek. Owszem, życie to nie tylko liczby, ale jednak ten, kto kieruje się w życiu logiką może osiągnąć więcej. Nie da się być dobrym graczem w bukmacherce, jeżeli chce podchodzić do niej bez jakichkolwiek narzędzi analizy.

Legalny bukmacher Fortuna
Legalny bukmacher Fortuna

Dołączenie do wyjątkowej społeczności i poznawanie nowych ludzi

Z reguły jest tak, że obstawianie sprawia, że poznajemy nowych ludzi. Nie ma to większego znaczenia czy chodzimy obstawiać do punktów stacjonarnych, czy też robimy to online. Istotne jest to, że mamy kontakt z ludźmi i poznając ich rozwijamy też swoje relacje towarzyskie. Szczególnie widać to po graczach online, którzy wymieniają się swoimi poglądami. Internet zawsze zapewnia anonimowość, tak więc nie trzeba się bać, żeby porozmawiać na forum publicznym o różnych sprawach.

Bukmacherzy udostępniają czat dla graczy (można tam rozmawiać nie tylko o typowaniu sportu, ale także chociażby o tym jak grać w Eurojackpot), w ramach którego mogą wymieniać się poglądami, a przede wszystkim typami. Sprawia to, że gracze łączą się w społeczności i czują, że razem mogą wygrać z bukmacherem, chociaż na samym końcu to i tak niemożliwe. Istnieją też fora bukmacherskie, gdzie można udzielać się i czasami nawet wygrywać różne nagrody, więc jak najbardziej warto stać się członkiem takiej grupy.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. BetX Polska Legalny bukmacher nr zezwolenia PS4.6835.164.2019. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

5 / 5. Ocen: 1

Legalni bukmacherzy online

Back to top button