Najlepsze typy na Tokio 2020. Duża kasa do wygrania!

Jakie są najlepsze typy na Tokio 2020, czyli igrzyska olimpijskie? Pora sprawdzić, które pewniaki mogą przynieść duże wygrane i gdzie je postawić!

Najlepsze typy na Tokio 2020. Duża kasa do wygrania!
Najlepsze typy na Tokio 2020. Duża kasa do wygrania!

Tokio 2020. Jakie szanse Polaków na medale?

Przed igrzyskami olimpijskimi zawsze pada pytanie o to, ile medali mają szansę zdobyć poszczególne reprezentacje. W naszym kraju, oczywiście, to Polska jest przede wszystkim języczkiem uwagi. Ile krążków Biało-Czerwoni powinni zgarnąć? Przyjrzyjmy się kursom bukmacherskim i opiniom ekspertów, by to dobrze sprawdzić.

Okazuje się, że mało kto wierzy w to, iż Polska zdobędzie więcej niż 17 medali. Taki wynik byłby już ogromnym sukcesem, a płaci się za niego spore pieniądze. Typ na ponad 17,5 medali to szansa na wygranie ponad 400 złotych za każde zagrane 100 zł. Kupon z takim zakładem zagrać można na www.eFortuna.pl.

Wydaje się, że aż tyle medali w klasyfikacji sportowcom z naszego kraju nie uda się zdobyć? Amerykanie z agencji Associated Press uważają inaczej. Według nich, mamy poważne szanse na zgarnięcie aż 22 krążków. Gdyby rzeczywiście aż tyle udało się ich zdobyć, byłby to najlepszy wynik naszego kraju od ponad 40 lat!

eWinner kod promocyjny
eWinner kod promocyjny

USA tym razem nie wygra? To okazja do ogromnego zarobku!

W zasadzie przed każdymi igrzyskami olimpijskimi reprezentację USA uważa się za głównego faworyta do zdobycia największej ilości medali ze wszystkich uczestników imprezy. Czy i w Tokio to właśnie Amerykanie będą wiedli prym i ponownie okażą się być najlepszymi sportowcami na świecie? Bukmacherzy znają już odpowiedź na to pytanie. A kto się z nimi nie zgadza, może zarobić bardzo duże pieniądze.

Największym konkurentem dla USA są Chiny. Aż 8.50 wynosi kurs na to, że zawodnicy z Państwa Środka zdobędą więcej medali od Amerykanów. W przeliczeniu na pieniądze daje to potencjalną wygraną w wysokości 748 zł za zagrane 100 zł!

A jeżeli nie Chiny i USA? Nie trzeba wiedzieć, kto dokładnie, by zarobić na zaskakującym sukcesie jakiejś innej kadry. Aż 1760 zł do wygrania jest przy stawce 100 złotych, gdy w klasyfikacji medalowej zwycięży inna ekipa niż ta z USA czy Chin. Nie jest to może wygrana tak kolosalna jak w loteriach pokroju Eurojackpot, ale i tak można zaliczyć ją do bardzo pokaźnych.

STS kupon na Tokio 2020
STS kupon na Tokio 2020

Jak pójdzie polskim siatkarzom? Jest nadzieja na ogromny sukces!

Już dawno kibice w Polsce nie liczyli tak mocno na medal w sporcie zespołowym, jak w Tokio. Ogromne szanse na medal mają – według bukmacherów – siatkarze z naszego kraju. Jakie są kursy?

Sowicie da się zarobić nie tylko na największych niespodziankach jak brak awansu z grupy. Poniżej prezentujemy notowania przed startem igrzysk:

 • Zwycięstwo w turnieju – 3.50
 • 2. miejsce – 4.50
 • 3. miejsce – 6.00
 • 4. miejsce – 10.00
 • Przegrana w ćwierćfinale – 2.75
 • Brak awansu z grupy – 250.00

Skoro Polacy w Lidze Narodów potrafili zająć drugie miejsce, a do tego mają na koncie tytuły mistrzów świata, dlaczego mieliby nie zanotować sukcesu na IO? Złoty medal naszych zawodników jest bardzo prawdopodobny, a do wygrania jest sporo, bo aż 308 zł za zagrane 100 zł.

Jak widać po wyżej wymienionych kursach, dla bukmacherów wręcz nierealna wydaje się sytuacja, w której Biało-Czerwoni odpadają już w grupie. Mogą za to trafić na trudnego rywala w pierwszej fazie pucharowej, a na typ etapie błędy już wybaczane nie są. To właśnie na odpadnięciu w ćwierćfinale da się zarobić najmniej – kurs 2.75 oznacza potencjalną wygraną w wysokości 242 zł za postawione 100 zł.

Dobra wiadomość jest taka, że na mecze siatkarzy na igrzyskach można otrzymać bonus, który pozwala na zagranie zakładu za środki bukmachera. Na stronie www.STS.pl do odebrania jest 29 PLN jako bonus bez depozytu, który utrzymuje się od razu po rejestracji. Wystarczy wpisać kod promocyjny „BETONLINE„!

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Bonusy bukmacherskie na Tokio 2020. Na jakich stronach premie do odebrania?

Sprawdzanie kuponu u bukmachera, by dowiedzieć się o zwycięstwie to jedna z ulubionych czynności typerów. Inną jest zdecydowanie odbieranie bonusów za założenie konta.

Bonusy bukmacherskie na Tokio 2020 znajdziemy na bardzo wielu stronach typerskich. Za założenie konta jest do zdobycia bardzo wiele specjalnych premii jak freebety, zakłady bez ryzyka, cashbacki czy zwroty. Co dokładnie i gdzie można otrzymać? Oto wszystko, co trzeba wiedzieć:

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
ewinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

W ramach wielu akcji powitalnych potrzebny jest do wpisania kod promocyjny, by zgarnąć konkretny bonus. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się w zestawieniu powyżej.

Kto zdobędzie z Polski medal na IO 2020?

Przy szukaniu typów bukmacherskich na igrzyska olimpijskie w Tokio na pewno powinniśmy wziąć pod uwagę to, kto według ekspertów jest największym faworytem do zdobycia medalu. Odpowiednie zestawienia można znaleźć w wielu miejscach, a poniżej prezentujemy listę tych sportowców, którzy zawieść nie powinni:

 • Anita Włodarczyk (rzut młotem)
 • Paweł Fajdek (rzut młotem)
 • Sandra Bernal (strzelectwo)
 • Daria Pikulik (kolarstwo torowe)
 • Piotr Myszka (windsurfing)
 • Aleksandra Kowalczyuk (taekwondo)
 • Tadeusz Michalik (zapasy)
 • Marta Walczykiewicz (kajakarstwo)
 • Karolina Naja i Anna Puławska (kajakarstwo)
 • Maria Andrejczyk (rzut oszczepem)
 • Marcin Krukowski (rzut oszczepem)

Przypominamy, że tegoroczne igrzyska startują 23 lipca i potrwają do 8 sierpnia. W podane wyżej dni odbędą się kolejno ceremonia otwarcia oraz ceremonia zamknięcia.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Legalni bukmacherzy online

Back to top button