Kupon STS. Jak sprawdzić, czy wygrałem?

Masz u siebie kupon STS i zastanawiasz się, czy udało ci się wygrać? Nie musisz sprawdzać każdego wyniku pojedynczo, by w szybkim czasie zweryfikować swoje typy. Zobacz, jak dokładnie się to robi!

Kupon STS. Jak sprawdzić, czy wygrałem?
Sprawdź Kupon STS. Jak sprawdzić, czy wygrałem pieniądze?

STS sprawdzanie kuponu

Bukmacher STS to najpopularniejsza marka branżowa w naszym kraju. Nie ma się więc co dziwić, że właśnie kupony z tej firmy cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

Nie wszyscy stawiają zakłady SOLO z jednym meczem, gdzie żmudne sprawdzanie wyników nie jest konieczne. Nie każdy też obstawia mecze przez internet z zarejestrowanego konta i nie ma możliwości „hurtowego” odbierania wygranych.

bonusy bez depozytów 2020 od sts
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Jeżeli interesuje cię opcja STS Sprawdź Kupon online, wystarczy, że wejdziesz na oficjalną stronę bukmachera. Nie musisz zakładać konta, wypełniać formularzy i tak dalej. Twoim jedynym zadaniem jest wpisanie kodu zakładu. Z takim procesem bez problemu poradzi sobie nawet najbardziej początkujący.

STS czy wygrałem? Jak sprawdzić online

sts obstawianie online
sts obstawianie online

Zakładka do sprawdzania kuponów jest dostępna z prawej strony portalu WWW. Okienko jest dobrze widoczne i działa poprawnie bez względu na to, z jakiego urządzenia korzystamy w danym momencie.

Niestety, brakuje na chwilę obecną funkcji, która pozwalałaby na sprawdzanie kilku kuponów jednocześnie. Jeżeli obstawiasz mecze w punktach stacjonarnych, zmuszony jesteś do wprowadzania numerów w sposób pojedynczy.

Niektórzy uważają, że gra w punktach STS jest łatwiejsza i wygodniejsza. Nie do końca można się z tym zgodzić, biorąc pod uwagę, że obecnie u tego bukmachera da się zarejestrować bez weryfikacji danych, a stawianie czy sprawdzanie kuponów trwa kilka sekund.

Bukmacher STS w internecie

STS online. Jak sprawdzić kupon?
STS online. Jak sprawdzić kupon?

Co jeszcze istotne, tylko na stronie STS można wykorzystać kod promocyjny, który pozwala na 29 PLN bez depozytu w formie premii powitalnej. Dodatkowo, przy pierwszej wpłacie do zgarnięcia jest nawet 1000 PLN bonusu!

Podobnie jak w przypadku Fortuna Sprawdź Kupon, ta sama opcja od STS-u działa bezpłatnie. Nie trzeba uiszczać jakichkolwiek opłat, by w tak prosty sposób sprawdzać, czy udało nam się wygrać. Piszemy o tym dlatego, że nie brakuje stron, które nawet na tego typu rzeczach chcą dorobić. My takim praktykom mówimy stanowcze „NIE”!

Znasz kogoś, kto nie jest obeznany w komputerach, a obstawia w STS? Może to być twój dziadek czy tata – w takiej sytuacji najlepiej będzie, jeśli udadzą się do punktu i przekażą pracownikowi swój zakład. Osoba uprawniona całą sprawę załatwi w kilka chwil!

Bonusy bukmacherskie. STS i 29 bez depozytu!

A jak wygląda odbieranie wygranych? Tutaj także warto się na chwilę zatrzymać przy różnicach między punktami stacjonarnymi a stroną internetową.

Tak założysz konto w STS z bonusem bez depozytu. Zobacz VIDEO:

Jeżeli grasz online, wszystkie wygrane środki automatycznie trafiają na twoje konto typerskie www.sts.pl, a potem do banku (po złożeniu dyspozycji). W oddziałach STS rządzi głównie gotówka, co na tę chwilę nie jest ani wygodne, ani bezpieczne.

Strona internetowa STS to nie tylko opcja sprawdzania kuponów, ale również możliwość przeglądania statystyk czy czat z konsultantem Biura Obsługi Klienta. Innymi słowy, znajdziecie na niej wszystko, co ważne do wygodnego obstawiania!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button