Nowi bukmacherzy w Polsce – tym razem pora na BestBet24!

Czas na kolejnego gracza na rynku bukmacherskim w Polsce. Ministerstwo Finansów w maju 2019 wydało licencję marce BestBet24, która będzie działać internetowo, a także stacjonarnie!

Nowi bukmacherzy w Polsce - tym razem pora na BestBet24!
Nowi bukmacherzy w Polsce – tym razem pora na BestBet24!

BestBet24 bukmacher online

Bukmacher BestBet24 na początku roku 2019 otrzymał zgodę na przyjmowanie zakładów w punktach, ale okazało się, iż nie ten model biznesowy jest najważniejszy dla właścicieli firmy.

Idąc z duchem czasu, BestBet24 postarało się także o odpowiednią koncesję na oferowanie swoich usług w internecie. Nowi bukmacherzy znowu zaczynają się więc pojawiać na liście MF i jest to zdecydowanie dobra wiadomość dla miłośników obstawiania.

Forbet bonus specjalny. Bonus powitalny 2019
Forbet bonus specjalny. Bonus powitalny 2019

BestBet24 licencja PL

W momencie ogłoszenia nowego legalnego buka online nie wiadomo jest zbyt wiele na jego temat. Siedziba mieści się przy ulicy Solec 18 w Warszawie, a sama marka prowadzona jest przez Roberta Krupskiego.

Nie mamy żadnych informacji na temat tego, kiedy strona BestBet24 pl wystartuje. Realnie patrząc, może to nastąpić do końca roku 2019, ale też niewykluczone, iż będzie to miało miejsce później.

Według nieoficjalnych danych, wkrótce na polski rynek wejdzie BetClic i eWinner. Obie te marki zapowiadają start legalnej działalności w czerwcu 2019.

Niestety, na ten moment brak wieści o zagranicznych, znanych markach starających się o polską licencję. O wszelkich zmianach będziemy informować was na bieżąco na łamach naszego portalu!


BestBet24 z siedzibą w Warszawie przy ul. Solec 18 lok. U52 – zezwolenie Ministerstwa Finansów z dnia 21 maja 2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button