Jeden prosty sposób na większe wygrane w Fortunie!

Wystarczy w odpowiednim dniu postawić kupon, by bukmacher Fortuna przyznał ci wygrane większe aż o 14 procent! Zapoznaj się już teraz ze szczegółami!

Jeden prosty sposób na większe wygrane w Fortunie!
Jeden prosty sposób na większe wygrane w Fortunie!

Fortuna powiększ wygrane!

Opisywana oferta specjalna jest dostępna z okazji MŚ 2019 do lat 20. Obowiązuje w dni 23, 26 oraz 29 maja, czyli wtedy, gdy reprezentacja Polski rozgrywa swoje mecze.

Fortuna online przygotowała bonus, który otrzymasz po prostu za postawienie kuponu za co najmniej 20 PLN. Pamiętaj, że musisz zawrzeć w nim przynajmniej trzy typy z oferty prematch z piłki nożnej.

Forbet bonus specjalny. Bonus powitalny 2019
Forbet bonus specjalny. Bonus powitalny 2019

Promocje na mecze MŚ U-20 w Polsce!

Tylko Fortuna przez internet kwalifikuje się do tej oferty. Nie można otrzymać powiększonych wygranych, stawiając na swoich faworytów w punktach stacjonarnych.

Jeżeli nie wiesz, czy udało ci się poprawnie wytypować mecze, wystarczy skorzystać z opcji Fortuna Sprawdź Kupon. To bardzo proste i zajmuje dosłownie kilka chwil!

Nie masz konta u bukmachera organizującego Happy Hours? Możesz to zmienić w każdej chwili, a na wszystko potrzebujesz mniej niż 60 sekund. Jednocześnie przypominamy, żę tylko przy rejestracji możesz wykorzystać Fortuna kod promocyjny!

Legalny bukmacher nie tylko umożliwia obstawianie. Rejestrując się, możesz także liczyć na oglądanie meczów na Fortunie – zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej!

Uwaga! Powiększone wygrane dostępne są tylko w wyznaczone dni w godzinach 17.00-18.00. Stawianie w innych porach nie uprawnia do skorzystania z bonusu!

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button