Fortuna kod promocyjny 2022 – co wpisać w rejestracji?

Najbardziej aktualny kod promocyjny do bukmachera Fortuna w 2022 roku. Jak brzmi, jak go wykorzystać i kto dokładnie może go odebrać?

Fortuna kod promocyjny 2021
Fortuna kod promocyjny 2022 – rejestracja konta

Kod promocyjny do Fortuny 2022

Trwa rok 2022, a przez cały czas dostępny jest w nim nowy kod promocyjny Fortuna, który może wykorzystać każda osoba, która jeszcze nie ma konta u tego bukmachera.

Jeżeli chcesz dokonać rejestracji w Fortunie, wystarczy, że wejdziesz na www.eFortuna.pl i wypełnisz formularz rejestracyjny. W rubryce „kod promocyjny” można wpisać kod „BETONLINE„. To najbardziej aktualne hasło bonusowe na rynku! Dzięki niemu otrzymasz dodatkowe korzyści w postaci darmowego zakładu.

bonusy bez depozytów 2020 od sts
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Masz już konto bukmacherskie u najpopularniejszego bukmachera w Polsce? Sprawdź, jak brzmi kod promocyjny Total BET lub przyjrzyj się bliżej ofercie innych marek działających w naszym kraju. Pamiętaj, by śledzić nasz portal na bieżąco, gdyż podajemy w nim wszystkie aktualne informacje dotyczące promocji, akcji specjalnych i tym podobnych.

Kod promocyjny Fortuna 2022: BETONLINE

Dokonanie rejestracji u bukmachera jest bardzo proste. Wystarczy podać kilka podstawowych danych na swój temat, a także załączyć skan dwóch stron dowodu tożsamości. Weryfikacja odbywa się bardzo szybko, a przelew na nowo założone konto trwa dosłownie mniej niż jedną minutę!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Fortuna bonus powitalny 2022. Co można otrzymać?

Każda osoba, która rejestruje konto na stronie www.eFortuna.pl, może liczyć na bonus powitalny, czyli pakiet prezentów na start. Po założeniu profilu do odebrania jest w tym przypadku:

  • 20 PLN bez wpłaty
  • 100% do 2000 PLN przy pierwszym przelewie na konto typerskie
  • Ekstra premia 200 PLN w postaci zakładu bez ryzyka – obstawiamy i albo wygrywamy, albo otrzymujemy zwrot zainwestowanych środków!

Przygotowany przez bukmachera Fortuna kod promocyjny 2021 dostępny jest w stu procentach legalnie. Aktywny jest do momentu odwołania. W przypadku jakichkolwiek zmian będziemy informować o nich na bieżąco.

Fortuna to jeden z nielicznych bukmacherów w Polsce, który oferuje transmisje meczów live. Kto wie, może wkrótce w jego programie znajdą się mecze Ekstraklasy online!


TotalBET zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 11

Legalni bukmacherzy online

Back to top button