Fortuna – co wpisać w rejestracji?

Najbardziej aktualny kod promocyjny do bukmachera Fortuna w 2022 roku. Jak brzmi, jak go wykorzystać i kto dokładnie może go odebrać?

Fortuna kod promocyjny 2021
Fortuna kod promocyjny 2022 – rejestracja konta

Fortuna 2022

Trwa rok 2022, a przez cały czas dostępny jest w nim nowy kod promocyjny Fortuna, który może wykorzystać każda osoba, która jeszcze nie ma konta u tego bukmachera.

Jeżeli chcesz dokonać rejestracji w Fortunie, wystarczy, że wejdziesz na www.eFortuna.pl i wypełnisz formularz rejestracyjny. W rubryce „kod promocyjny” można wpisać kod „BETONLINE„. To najbardziej aktualne hasło bonusowe na rynku! Dzięki niemu otrzymasz dodatkowe korzyści w postaci darmowego zakładu.

bonusy bez depozytów 2020 od sts
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Masz już konto bukmacherskie u najpopularniejszego bukmachera w Polsce? Sprawdź, jak brzmi kod promocyjny Total BET lub przyjrzyj się bliżej ofercie innych marek działających w naszym kraju. Pamiętaj, by śledzić nasz portal na bieżąco, gdyż podajemy w nim wszystkie aktualne informacje dotyczące promocji, akcji specjalnych i tym podobnych.

Kod Fortuna 2022: BETONLINE

Dokonanie rejestracji u bukmachera jest bardzo proste. Wystarczy podać kilka podstawowych danych na swój temat, a także załączyć skan dwóch stron dowodu tożsamości. Weryfikacja odbywa się bardzo szybko, a przelew na nowo założone konto trwa dosłownie mniej niż jedną minutę!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Fortuna Co można otrzymać?

Każda osoba, która rejestruje konto na stronie www.eFortuna.pl, może liczyć na bonus powitalny, czyli pakiet prezentów na start. Po założeniu profilu do odebrania jest w tym przypadku:

  • 20 PLN bez wpłaty
  • 100% do 2000 PLN przy pierwszym przelewie na konto typerskie
  • Ekstra premia 200 PLN w postaci zakładu bez ryzyka – obstawiamy i albo wygrywamy, albo otrzymujemy zwrot zainwestowanych środków!

Przygotowany przez bukmachera Fortuna kod promocyjny dostępny jest w stu procentach legalnie. Aktywny jest do momentu odwołania. W przypadku jakichkolwiek zmian będziemy informować o nich na bieżąco.

Fortuna to jeden z nielicznych bukmacherów w Polsce, który oferuje transmisje meczów live. Kto wie, może wkrótce w jego programie znajdą się mecze Ekstraklasy online!


TotalBET zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 11

Legalni bukmacherzy online

Back to top button