Trzy bonusy w Fortuna Online na Mundial 2018!

Mistrzostwa świata 2018 startują 14 czerwca, a wraz z nimi rozpoczyna się akcja promocyjna Zakładów Bukmacherskich Fortuna, w ramach której można zgarnąć aż trzy bonusy!

Trzy bonusy w Fortuna Online na Mundial 2018!
Trzy bonusy w Fortuna Online na Mundial 2018!

Promocja Fortuny na MŚ 2018 składa się z trzech oddzielnych ofert, z których można korzystać przez cały czas trwania mistrzostw. Codziennie, na godzinę przed meczem, aktywowane zostają tzw. Happy Hours, podczas których można grać całkowicie bez podatku na mecze piłkarskie i nie tylko. Ta oferta dostępna jest dla każdego, kto jest zarejestrowany na stronie www.eFortuna.pl!

Zakłady na MŚ 2018 obejmują także inną promocję Fortuny, czyli Mistrzowskie Wtorki. W tym przypadku oferta jest dostępna tylko na obstawianie meczów na żywo. Można dzięki niej otrzymać gwarantowaną premię 20 PLN – i to bez względu na to, czy uda nam się trafić wszystkie typy na kuponie, czy też nie!

W czasie Mistrzowskich Wtorków odbędą się m.in. mecze: Polska-Senegal, Kolumbia-Japonia, Rosja-Egipt, Dania-Francja, Australia-Peru, Nigeria-Argentyna, Islandia-Chorwacja, 1/8 finału, półfinał. Z promocji można skorzystać stawiając na żywo, dowolne spotkania rozgrywane w trakcie Mistrzowskiego Wtorku.

promocje mś 2018 fortuna

Na koniec warto wspomnieć także o ofercie Super Typ. Zakład specjalny na mundial daje okazję do tego, by zdobyć dodatkową wygraną albo też otrzymać zwrot w przypadku niepowodzenia. Stawka minimalna w przypadku tego bonusu wynosi dokładnie 10 PLN brutto! Każdy z graczy może w ciągu jednego dnia otrzymać tylko jedną taką premię!

Najlepsze bonusy na MŚ 2018

Uwaga! Super Typ jest aktywny tylko w wybrane dni, to jest podczas półfinałów, finału oraz w dni rozgrywania meczów przez Polaków!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button