Kalendarze adwentowe u bukmacherów 2018

Kalendarze adwentowe u bukmacherów to znakomita okazja do zdobycia bonusów i dodatkowych premii. Gdzie w roku 2018 można znaleźć tego typu akcje promocyjne?

Kalendarze adwentowe u bukmacherów 2018
Kalendarze adwentowe u bukmacherów 2018

Bukmacherskie kalendarze adwentowe to już tradycja. W tym roku zdecydowało się ją kontynuować kilku legalnych bukmacherów, do których wciąż jeszcze może paru dołączyć.

Co należy zrobić, by korzystać z przedświątecznych i świątecznych ofert bukmacherskich? Wystarczy posiadać konto za darmo na konkretnej stronie internetowej i wypełnić warunki promocji na dany dzień. Szczegóły zawsze są dostępne w odpowiednich regulaminach i tym podobnych.

Typy bukmacherskie w internecie

Jeżeli jesteście miłośnikami Bożego Narodzenia i wszystkiego, co z nim związane, na pewno nie możecie przejść obojętnie obok ofert, jakie dostępne są w grudniu na stronach dla fanów obstawiania! Oczywiście, o tych najważniejszych akcjach będziemy informować was na bieżąco!

Ostatnio ogłoszono kalendarz adwentowy Etoto 2018, ale prawdopodobnie na tym jeszcze nie koniec niespodzianek! Pozostaje tylko być cierpliwym i czekać na najlepsze promocje!

Być może wkrótce również ogłoszone zostaną specjalne hasła promocyjne, chociaż na ten moment nie są to potwierdzone informacje. Gracze na pewno chętnie wykorzystaliby świąteczny STS kod vouchera, zgadzacie się? ;)

Wpisz kod bonusowy „BETONLINE” na święta 2018 w LvBET – wystarczy wypełnić formularz na www.LvBET.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button