Konto tymczasowe u bukmachera. Co to takiego?

Czy warto rejestrować tak zwane konto tymczasowe u bukmachera. Co to takiego właściwie jest i czy dostępne jest na każdej stronie do obstawiania meczów?

Konto tymczasowe u bukmachera. Co to takiego?
Konto tymczasowe u bukmachera. Co to takiego?

Jeszcze do niedawna mało kto w naszym kraju słyszał o kontach tymczasowych. Wszystko zmieniło się za sprawą legalnego bukmachera Totalbet, który jako pierwszy w Polsce wprowadził opcję rejestracji bez weryfikacji danych!

Co to takiego jest konto tymczasowe? To nic innego, jak profil gracza, który umożliwia nam obstawianie online jeszcze zanim przejdziemy przez proces sprawdzania danych. Jest to niezwykle przydatna opcja, gdy nie mamy w danym momencie możliwości zeskanowania dokumentu tożsamości, natomiast zależy nam na jak najszybszym zawarciu zakładu.

Niestety, konto tymczasowe ma pewne wady. Po pierwsze, można w nim grać tylko za określone stawki. Po drugie, nie możemy wypłacać pieniędzy do momentu, w którym nie udowodnimy, że podaliśmy prawdziwe informacje na swój temat!

Być może wkrótce pojawi się w Polsce konto tymczasowe Fortuna albo inne. Gracze z pewnością na to liczą, ale póki co nie są znane konkrety w tej kwestii.

Typy bukmacherskie w internecie

Oczywiście, gra bez weryfikacji danych to tylko opcja, a nie konieczność. Jeżeli jesteście w stanie od razu przy rejestracji poświęcić chwilę na przesłanie skanu dokumentu tożsamości, wydaje nam się, że zdecydowanie warto to zrobić! ;)

Legalny bukmacher z kontem tymczasowym – www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button