Obstawianie meczów. Czy trzeba mieć 18 lat?

Sport cieszy się ogromną popularnością wśród osób w różnym wieku, dlatego trudno się dziwić, że wiele osób, które nie ukończyły jeszcze 18. roku życia, zastanawia się, czy może obstawiać mecze przed uzyskaniem pełnoletności.

Obstawianie meczów. Czy trzeba mieć 18 lat?

Zakłady bukmacherskie tylko dla pełnoletnich?

Na wielu forach internetowych zajmujących się bukmacherką nie brakuje pytań w rodzaju: Czy można obstawiać mecze nie mając 18 lat? Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna i warto uświadomić sobie to jak najszybciej.

Zgodnie z obowiązującym w naszym kraju prawem nikt, kto nie ukończył 18. roku życia, nie ma możliwość legalnego obstawiania wydarzeń sportowych na prawdziwe pieniądze. Dotyczy to zarówno gry online, jak i w punktach stacjonarnych.

sts kod promocyjny 2019
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Istnieje błędne przekonanie, że w internecie nikt nie jest w stanie w stu procentach zweryfikować naszego wieku. To mit, ponieważ każda firma bukmacherska wymaga przy rejestracji skanu dowodu osobistego. A nie musimy chyba pisać, że podrabiając taki dokument, narażamy się na naprawdę ciężkie konsekwencje, łącznie z karą pozbawienia wolności!

Bukmacherka przed 18?

Niektórzy mogą sobie myśleć, że rozwiązaniem jest gra w nielegalnych markach jak chociażby 1xBet Polska. Ale i tutaj jest „ale” – owszem, zazwyczaj w takich firmach da się grać, przelewać pieniądze i tak dalej, ale kiedy przyjdzie czas na wypłatę… zaczynają się schody! Warto pamiętać, że firmy nielegalnie działające w naszym kraju nie są całkowicie wyjęte spoza prawa. A nigdzie na świecie bukmacherka nie jest dozwolona przed 18-stką!


Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Niniejszy materiał ma charakter informacyjny i edukacyjny – w żadnym wypadku nie namawia do łamania prawa!

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button