Mecz Polska – Senegal z bonusami LV BET!

Na pierwszy mecz reprezentacji Polski na mistrzostwach świata 2018 legalny bukmacher LV BET przygotował nie jeden, ale aż dwa ciekawe bonusy. Z oferty specjalnej może skorzystać każdy zarejestrowany gracz!

Mecz Polska - Senegal z bonusami LV BET!
Mecz Polska – Senegal z bonusami LV BET!

Interesują cię bonusy na MŚ 2018? Dobrze trafiłeś, bo Polska już 19 czerwca rozpoczyna swoją batalię o tytuł najlepszej drużyny na naszym globie. Pierwszy rywal, Senegal nie należy do najłatwiejszych, ale według bukmacherów to Biało-Czerwoni są faworytami wtorkowego starcia.

Oferty specjalne dostępne są jedynie dla osób, które posiadają konto na stronie www.LvBET.pl.

Jeżeli wierzysz w umiejętności Roberta Lewandowskiego, możeszpostawić kupon za co najmniej 25 PLN, a jeżeli kapitan reprezentacji zdobędzie przeciwko Senegalowi co najmniej dwie bramki, zyskasz 50% wygranych więcej, niż na co dzień! Łatwo policzyć, ile można zyskać – zamiast 1000, możesz wygrać 2000 PLN i tak dalej, i tak dalej!

Mundial 2018 w LV BET to także 20 PLN premii na najbliższy mecz Polski. Osoby, które zagrają za minimum 30 PLN do 18 czerwca zgarną 20 PLN w prezencie, które można otrzymać na obstawianie wtorkowego pojedynku w Moskwie!

typowanie mś 2018 lv bet
typowanie mś 2018 lv bet

W promocji, w której można zgarnąć darmowe 20 PLN, automatycznie biorą udział gracze, którzy w czasie trwania okresu promocyjnego postawili zakład KOMBI składający się z co najmniej 3 zdarzeń, stawką minimalną zakładu 30 PLN, kursem minimalnym kuponu 2.00 na wydarzenia z Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w dniach 15.06 – 18.06.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button