Karty online w Betfan. Bukmacher z blackjackiem i pokerem!

Nie wszyscy mają świadomość, że na stronie bukmachera Betfan można grać w legalne gry karciane, wśród których jest blackjack i poker. Jak dokładnie wygląda pełna oferta i jakie bonusy przygotowano dla nowych klientów?

Karty online w Betfan. Bukmacher z blackjackiem i pokerem!
Karty online w Betfan. Bukmacher z blackjackiem i pokerem!

Bukmacher legalny z kartami – Betfan to konkurent STS?

Wielu osobom legalny bukmacher z kartami kojarzy się przede wszystkim z STS i jego usługą Betgames. To właśnie ta propozycja pojawiła się na polskim rynku jako jedna z pierwszych i obecnie uznaje się ją za najpopularniejszą.

Fakty są takie, że wiele firm branżowych robi co tylko może, by przyciągnąć do siebie jak najwięcej graczy. Naśladowanie STS jest dobrym krokiem w tym kierunku, dlatego powstał projekt Betfan TVbet – legalne gry karciane online dla osób zarejestrowanych na stronie www.Betfan.pl.

To, co wyróżnia Betfan, to na pewno to, iż znajdziemy u niego legalnego blackjacka. Popularne „oczko” nie jest dostępne w Betgames, czyli pograć można w nie tylko na dość nielicznych stronach internetowych. Poza Betfan „21” znajdziemy też w usłudze Forbet TVbet.

bonusy bez depozytów 2020 od sts
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Jak grać w blackjacka i pokera w Betfan online?

Dostępny u bukmachera Betfan blackjack oraz poker to coś zupełnie innego, niż wyobraża to sobie większość graczy. Musimy pamiętać, że mówimy tutaj o legalnych propozycjach, a więc nie ma możliwości, by uczestniczyć w typowej rozgrywce karcianej na prawdziwe pieniądze. Wszystko zostało przekształcone w taki sposób, by przypominało granie w karty, a jednocześnie było typowym stawianiem zakładów online.

Podobnie jak w STS Betgames, w Betfan TVbet obstawiamy to, jaki układ wygra dane rozdanie. W przypadku, gdy opcji jest więcej niż dwie, możemy wybierać nie tylko pomiędzy krupierem a graczem. Do wielu rozgrywek dołożonych jest także mnóstwo zakładów dodatkowych, które dodają rozgrywce odpowiedniego kolorytu.

Chcąc postawić swój pierwszy zakład w Betfan, należy zalogować się na stronie www.Betfan.pl i przejść do zakładki „TVbet”. Cały proces zajmuje dosłownie parę chwil.

Bonus powitalny w Betfan, czyli ekstra 3000 PLN na dobry początek!

Betfan bonus bez depozytu 2020
Betfan bonus bez depozytu 2020

Na stronie bukmachera Betfan dostępny jest dla nowych graczy bonus powitalny. Obecnie to jedna z najwyższych tego typu propozycji w kraju, a do zgarnięcia mamy ponad 3000 PLN! Oczywiście, oferta jest przeznaczona tylko dla osób, które jeszcze nie są zarejestrowane na www.Betfan.pl.

Warto pamiętać, że tylko przy rejestracji można podać kod promocyjny „BETONLINE„. Założenie profilu typerskiego to:

  • dodatkowe wygrane – powiększenie zysków x10!
  • bonus od trzech pierwszych wpłat
  • zakład bez ryzyka do 100 złotych
  • obstawianie bez podatku – wygrane 14% większe niż u konkurencji!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button