Karty forBET. Jak grać w TVbet, czyli pokera, wojnę i blackjacka?

ForBET to firma, która na scenie bukmacherskiej zagościła w 2016 roku, rozpoczynając swoją działalność od kanału internetowego, dopiero później (a dokładniej – w 2018 roku) wzbogacając go o fizyczne punkty przyjmowania zakładów. Stale się rozwija, w tym momencie prezentując jedną z najbardziej kompletnych, a zarazem konkurencyjnych ofert na zakłady wzajemne. Stale ją poszerza, nie tylko o dodatkowe dyscypliny sportu i zdarzenia w ich obrębie, ale i specjalne usługi, często będące odpowiedzią na nowości w ofercie konkurencji. Jedną z takich usług są gry karciane stanowiące odpowiedź na Betgames z oferty bukmachera Star-Typ Sport. Czego można się spodziewać po tej usłudze w wykonaniu forBET?

Karty forBET. Jak grać w TVbet, czyli pokera, wojnę i blackjacka?
Karty forBET. Jak grać w TVbet, czyli pokera, wojnę i blackjacka?

Czym są gry karciane w ofercie forBET

Nowa usługa w ofercie bukmachera forBET pozwala na typowanie symulacji gier karcianych. Odbywa się to na zasadzie przypominającej standardowe obstawianie w modelu live. Podczas gdy forBET zarządza bukmacherską stroną usługi, TVBet (odpowiednik Betgames) dostarcza każdą z niżej przez nas opisanych gier w formie profesjonalnej studyjnej symulacji z udziałem krupiera (on zarządza całą rozgrywką, na bieżąco tłumacząc zasady oraz to, co dzieje się na ekranie), a my jesteśmy w stanie na bieżąco typować wynik każdego kolejnego rozdania. W grach nie bierzemy bezpośredniego udziału – jesteśmy w nich zaledwie obserwatorami, którzy mogą typować wyniki w każdej z nich.

W rozgrywkach w ramach gier karcianych możemy wziąć udział o dowolnej porze dnia i nocy, przez cały rok. Stanowią one zatem świetne uzupełnienie standardowej oferty, pozwalające na umilenie sobie czekania na rozwiązania klasycznych kuponów.

bonusy bez depozytów 2020 od sts
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

W jakie gry karciane można grać w TVbet?

Jako że legalne gry karciane są stosunkowo nową usługą w ofercie forBET, znajdują się obecnie w fazie pilotażowej. Do dyspozycji oddano nam trzy gry – Pokera, Wojnę oraz Blackjacka, przy czym dla tej ostatniej jest to debiut na polskim rynku bukmacherskim.

forBET Wojna – gra, którą każdy zna

Wojna w obrębie nowej usługi forBET rządzi się identycznymi zasadami, jak w świecie rzeczywistym. Pojedynkuje się w niej dwóch graczy (tutaj jednym z nich jest krupier), a zwycięży ten, który będzie miał mocniejszą kartę. W przypadku remisu dojdzie do wojny, które w tej usłudze nie wywołuje dodatkowych etapów, a jest jedynie jednym z trzech rozwiązań. Całe rozdanie składa się z dwóch etapów:

 • Gracz pozyskuje jedną kartę.
 • Krupier dostaje swoją kartę.

Przed każdym z etapów można postawić na zwycięzcę (albo wynik remisowy) lub też na to, jaka karta pojawi się za chwilę na stole (można określić jej kolor lub rodzaj oraz przynależność, a zatem to, kto ją dostanie). Wojna rozgrywa się bardzo szybko – jedno rozdanie potrafi trwać niecałe dwie minuty. Trzeba więc decydować szybko, albo po prostu czekać na kolejne rozdanie.

Poker w forBET TVbet

Poker, stanowiący jedną z dwóch najpopularniejszych na świecie gier karcianych, tutaj rozgrywa się na zasadach znanych z najbardziej rozpoznawalnej jego odmiany – Texas Hold’em. W rozgrywce bierze udział sześciu graczy, którzy z palety siedmiu kart (w tym dwóch unikalnych dla siebie) muszą ułożyć jak najmocniejszy układ pięciu. Wygrywa ten, któremu uda się to zrobić. Rozgrywka podzielona została na cztery etapy:

 • Każdy z graczy otrzymuje po 2 unikalne karty.
 • Na stół trafiają 3 karty wspólne.
 • Na stół trafia 1 dodatkowa karta wspólna.
 • Na stół trafia 1 (kolejna) karta wspólna.

Typować możemy, standardowo, przed każdym z etapów. Nasze typy mogą dotyczyć konkretnego gracza, który wygra, albo układu, który finalnie okaże się zwycięski.

granie w karty online w forBET
granie w karty online w forBET

Blackjack online w forBET TVbet

Blackjack forBET stanowi absolutną nowość na polskim rynku bukmacherskim. To druga, obok wspomnianego pokera, najpopularniejsza gra karciana na świecie – tutaj zaprezentowana w bardzo przyjaznej formie. Rozgrywkę w niej toczy dwóch graczy (tym razem bez udziału krupiera), którzy na samym jej początku otrzymują po dwie karty. Każda z kart ma swoją wartość – dla kart od 2 do 10 jest ona równoznaczna z wartością główną, as daje 1 punkt, walet 2, dama 3, a król 4. Zadaniem graczy w całym rozdaniu jest zbliżenie się (wartością punktową) do liczby 21, ale nie przekroczenie jej (wyjaśniamy to poniżej). Wygrywa ten gracz, któremu do wspomnianej liczby będzie bliżej.

 • Aby rozstrzygnięcie rozdania było możliwe, konieczne jest wystąpienie jednej z tych sytuacji:
 • Posiadanie przez obu graczy kart o wartości równej 17, albo przekraczających ją.
 • Wystąpienie bustu – nazywa się nim przekroczenie wartości 21. przez któregokolwiek z graczy. Wiąże się ono z jego automatyczną przegraną.
 • Zdobycie „złotego punktu” – możliwe wyłącznie w pierwszej rundzie, zakłada pozyskanie dwóch asów.
 • Tak długo, jak ich nie będzie, krupier będzie rozpoczynał kolejną fazę rozgrywki, dorzucając po jednej karcie obojgu graczy. 

Typując Blackjacka mamy do dyspozycji sporo opcji bukmacherskich. Tą najpopularniejszą jest postawienie na zwycięzcę lub remis (model 1X2). Stawiać możemy także na pojawienie się bustu lub jego brak (to, czym jest wyjaśniliśmy powyżej), ale też liczbę kart, które doprowadziły do rozstrzygnięcia (od 2 do 5) czy liczbę punktów, którymi wygra zwycięzca (od 17 do 21). 


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button