FAME MMA 5 PPV. Ile kosztuje dostęp do gali, jak oglądać wydarzenie online?

PPV to system, który na pewno kojarzy już każdy fan MMA. Gala FAME MMA 5 zbliża się wielkimi krokami, dlatego trudno się dziwić, że coraz częściej transmisja z tego wydarzenia jest na ustach miłośników social mediów i freak fightów.

FAME MMA 5 PPV. Ile kosztuje dostęp do gali, jak oglądać wydarzenie online?

FAME MMA 5 w internecie. System PPV czy darmowa transmisja?

Organizatorzy FAME MMA 5 zrobili, co tylko mogli, by ich wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Udało się to w stu procentach, bo transmisja FAME MMA 5 nie schodzi z ust wielu osób, a przecież to samego eventu pozostało jeszcze nieco czasu.

Wiadomo już na sto procent, że FAME MMA 5 za darmo w internecie nie będzie dostępne. Nie powinno to wiele osób dziwić, bo przecież do tej pory wszystkie gale z tej serii były pokazywane w systemie Pay Per View. Biorąc pod uwagę, że event cieszy się dużym rozgłosem, zmian w polityce udostępniania transmisji raczej spodziewać się nie można.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Kto będzie walczył na FAME MMA 5? Main eventem zostało starcie Bonus BGC vs Marcin Najman, ale trzeba zakładać, że każdy z kibiców będzie zainteresowany nieco innym pojedynkiem w różnym stopniu. Tym bardziej, iż karta walk jest pełna pojedynków o wysoką stawkę – niekoniecznie czysto sportową jak pas mistrzowski.

Jak oglądać FAME MMA 5 online?

Prezentujemy wam oficjalny fight card FAME MMA 5. Liczymy na to, że znajdziecie w nim coś dla siebie i w ten sposób będziecie mogli pomyśleć o tym, by wykupić dostępne na FAME MMA 5 PPV.

  • Bonus BGC vs. Marcin Najman
  • Marcin Malczyński vs. Marek „Adbuster” Hoffman (o pas wagi średniej)
  • Marek „Lord Kruszwil” Kruszel vs. Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski (super freak fight)
  • Szymon „Isamu” Kasprzyk vs. Marcin „Rafonix” Krasucki
  • Dawid Malczyński vs. Tomasz Olejnik (o pas wagi półśredniej)
  • Ewelina „Ewelona” Kubiak vs. Monika „Esmeralda” Godlewska
  • Kamil „Kasti” Stępiński vs. Krystian „Krycha” Wilczak
  • Kamil „Hassi” Hassan vs. Oleh Riaszeńczew

Ile kosztuje PPV na FAME MMA 5? Koszt to niecałe 20 złotych. Suma nie wydaje się wysoka, patrząc na to, że Konfrontacja Sztuk Walki to wirtualne bilety za dwa razy tyle, a w niej na próżno szukać wielu freak fightów.

Aby oglądać FAME MMA 5 nie potrzeba niczego poza dostępem do sieci. Oczywiście, im lepsze łącze i sprzęt, tym większa gwarancja obejrzenia transmisji w zadowalającej formie o wysokiej jakości.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button