Fortuna daje bonusową dokładkę – 30 PLN na I ligę!

Gracz stawia kupon w Fortunie, a gdy ten okazuje się wygrany, do odebrania jest bonus w wysokości 30 PLN! Na czym polega bonusowa dokładka? Każdy już teraz może dowiedzieć się więcej na jej temat!

Fortuna daje bonusową dokładkę - 30 PLN na I ligę!

Fortuna bonus dla graczy. Co zrobić, by zdobyć 30 PLN?

Bonusowa Dokładka Fortuna to specjalna promocja, dzięki której do zdobycia jest premia w wysokości 30 PLN. Kwota jest stała i dostępna dla wszystkich uczestników akcji spełniających warunki podane przez nas poniżej.

Bonus do odebrania jest tylko w przypadku kuponów, jakie zagrane zostały od 27 do 29 września. Kwota stawki to co najmniej 30 PLN – jeżeli będzie to mniej, dany kupon nie będzie brany pod uwagę przez organizatora.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Fortuna przygotowała premię, która jest taka sama dla wszystkich. Dotyczy to tylko wygranych kuponów, które zostaną rozliczone do końca 29 września. Uwaga! Na kuponie promocyjnym musi być zawarty przynajmniej jeden typ związany z najbliższą kolejką piłkarskiej pierwszej ligi (Fortuna 1. Liga).

Dokładka bonusowa. Fortuna rozdaje kasę swoim graczom!

Bonusowa dokładka przyznawana jest w formie punktów FKP. To znakomita wiadomość, ponieważ oznacza, że otrzymanych środków w ogóle nie trzeba obracać! Wszystko sprowadza się do zagrania kuponu, a następnie odebrania kasy!

Bukmacher Fortuna organizuje tę promocje tylko dla zarejestrowanych typerów. Darmowe konto do obstawiania można założyć na stronie eFortuna.pl. Aktualny kod promocyjny brzmi „BETONLINE„, a bonus dla nowych graczy to nawet ponad 1000 złotych!

Większość ofert specjalnych to akcje, które zorganizowano zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej. Tylko od gracza zależy, w jaki sposób woli grać kupony!

Uwaga, uwaga! Opisywana przez nas oferta nie obejmuje kuponów Maxikombi, Hitu Dnia, a także produktu EKSPERT.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button