Etoto 200% bonus powitalny aż do 200 PLN!

Najnowszy bonus powitalny od bukmachera Etoto to aż 200% wartości pierwszego depozytu! Oferta jest limitowana i obowiązuje tylko w przypadku osób, które jeszcze nie posiadają konta typerskiego w tym portalu!

Etoto 200% bonus powitalny aż do 200 PLN!
Etoto 200% bonus powitalny aż do 200 PLN!

Bonus na start Etoto

Bonus powitalny Etoto to prezent dla nowych graczy. Przygotowany został w taki sposób, by nowo zarejestrowany klient mógł na początku swojej przygody z obstawianiem (w ogóle lub po prostu w tym portalu) zgarnąć możliwie jak największą kasę. W porównaniu z konkurencją Etoto oferuje wiele, bo aż 200% od pierwszej wpłaty.

Dzięki premii 200% można potroić swój depozyt numer jeden. Przykładowo: W normalnych okolicznościach przelew 100 złotych daje dokładnie tyle na obstawianie. Bonus 100% podwaja tę kwotę, a więc mamy 200 złotych do wykorzystania. W Etoto z kolei 100 złotych zamienia się w 300!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Oferta jest ograniczona czasowo. Tylko i wyłącznie nowo zarejestrowani mają możliwość odebrania premii pozwalającej na zgarnięcie kasy na start. Oczywiście, rejestracja jest w stu procentach legalna i dostępna dla każdego pełnoletniego!

Premia powitalna u bukmachera legalnego Etoto

Zapisać się do bukmachera można na stronie internetowej lub w aplikacji. Granie na smartfonie to ogromna wygoda, a także znacznie większe możliwości obstawiania!

W oficjalnym portalu Etoto każdego tygodnia można skorzystać z wielu interesujących promocji. Bonusy dostępne są dla graczy niemal codziennie i to w bardzo różnych formach. Oczywiście, najlepiej jest przekonać się o tym osobiście.

Bonus powitalny Etoto:

  1. Zakładanie konta na Etoto.pl
  2. Kod promocyjny: BETONLINE
  3. Pierwsza wpłata to bonus 200% do 200 PLN!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button