Nowy legalny bukmacher Mr Bet

Wiele wskazuje na tym, że trzynastym bukmacherem w Polsce zostanie marka o nazwie Mr Bet. Poznajcie szczegóły na jej temat! Oto przed wami nowy legalny bukmacher!

Nowy legalny bukmacher Mr Bet
Nowy legalny bukmacher Mr Bet

Legalny bukmacher Mr Bet na ten moment znajduje się jedynie w rejestrach sądowych, natomiast nie ma go na liście podmiotów z licencją Ministerstwa Finansów. Może to oznaczać tylko jedno: firma na razie ubiega się o niezbędne zgody.

Nie wiadomo, kiedy dokładnie będzie premiera Mr Bet Polska. Gracze raczej nie powinni się jednak nastawiać na to, że wszystko rozstrzygnięcie się jeszcze w roku 2018. Według nas, realny termin to pierwszy kwartał 2019.

Mr Bet kod bonusowy

Jeszcze zdecydowanie za wcześnie na to, by pisać coś więcej o bukmacherze, który jeszcze tak naprawdę nie do końca istnieje. Gracze na pewno szukają już pewnych informacji i próbują dowiedzieć się, jaki będzie Mr Bet kod bonusowy, ale na tego typu informacje na pewno jeszcze przyjdzie pora, ale dopiero za parę miesięcy.

Bonusy powitalne 2019

Z racji tego, że Mr Bet to firma, która nie ma żadnej historii na rynku, trudno przewidywać, czego można się po niej spodziewać. Czy będzie to kolejny mało znaczący bukmacher, czy raczej podmiot, który przyciągnie wielu zapalonych graczy? Przekonamy się już wkrótce!

Chcesz wykorzystać kod promocyjny? Wpisz „BETONLINE” przy rejestracji na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button