Cashback Forbet dla wszystkich. 99 PLN za przegrany kupon!

Nie musisz poprawnie wytypować wszystkich meczów, by nie stracić postawionych pieniędzy w Forbet. Wszystko to dzięki najnowszej ofercie, czyli cashback na weekend!

Cashback Forbet dla wszystkich. 99 PLN za przegrany kupon!
Cashback Forbet dla wszystkich. 99 PLN za przegrany kupon!

Zwrot bukmacherski za darmo

W dniach 8-10 marca 2019 każdy gracz zarejestrowany w Forbet może otrzymać 100% zwrotu stawki. Do oferty kwalifikują się kupony AKO zagrane za dokładnie 99 PLN.

W każdym kuponie promocyjnym trzeba zawrzeć co najmniej 5 zdarzeń z wybranych przez organizatora lig piłkarskich. Chodzi tu o mecze Premier League, Serie A, Bundesligi, Ekstraklasy, Ligue 1 oraz LaLiga.

forbet bonus za darmo kod promocyjny "BETONLINE"
forbet bonus za darmo kod promocyjny „BETONLINE”

Na jedno konto może przypaść maksymalnie jeden zwrot. Cashback dodany zostanie do profilu typera w dniu 11 marca, czyli w najbliższy poniedziałek po zakończonej promocji.

Bonus Forbet 2019

Forbet przekazuje zwrot tylko graczom, którym nie udało się poprawnie wytypować jednego meczu ze wszystkich znajdujących się na kuponie.

Dodatkowe środki przyznane przez Forbet muszą być obstawione cztery razy, zanim będzie można je wypłacić i przeznaczyć na inny, dowolny cel. Jeżeli nie dokonasz obrotu w ciągu 30 dni, bonus przepadnie i nie będzie można go odebrać w innej formie czy też w innym czasie.

Nie jesteś osobą zarejestrowaną u bukmachera? Zobacz, co zrobić, by odebrać na start Forbet bonus bez depozytu i czy jest to jedyny prezent, na jaki można liczyć za założenie konta w tym portalu!

Śledź uważnie nasz portal. Dajemy w nim znać nie tylko o najnowszych promocjach bukmacherskich, ale również udostępniamy czytelnikom poradniki na takie tematy jak skuteczne zarabianie STS czy typy na Eurowizję 2019!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button