Eurowizja 2019. Na kogo stawiają bukmacherzy?

Eurowizja 2019 typy bukmacherów. Na kogo stawia się wśród ekspertów muzycznych? Jakie kraje mają największe szanse na to, by odnieść triumf w Izraelu i zorganizować 65. Konkurs Piosenki Eurowizji?

Eurowizja 2019. Na kogo stawiają bukmacherzy?
Eurowizja 2019. Na kogo stawiają bukmacherzy?

Eurowizja 2019 kiedy i gdzie?

64. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w dniach od 14 do 18 maja 2019 roku. Zgodnie z tradycją, wydarzenie zorganizuje państwo, którego finalista wygrał poprzednią rywalizację. Oznacza to, iż tym razem padło na Izrael.

Eurowizja 2019 odbędzie się w hali Targów Izreala. Łącznie do stolicy tego kraju przyjadą przedstawiciele 42 krajów, w tym Australii, która od kilku lat gościnnie występuje podczas najbardziej znanego konkursu muzycznego na Starym Kontynencie.

sts kod promocyjny 2019
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kto z Polski na Eurowizji 2019?

Podczas konkursu Eurowizja 2019 nasz kraj reprezentował będzie folkowy zespół o nazwie Tulia. Założony został niespełna dwa lata temu, a podczas 55. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opoli ogłoszony został laureatem konkursu w kategorii „Premier”.

O tym, że Tulia będzie polskim przedstawicielem w Izraelu fani muzyki dowiedzieli się w dniu 15 lutego 2019 roku. To właśnie tego dnia odbyły się krajowe eliminacje na majowy konkurs w Tel Awiwie.

https://youtu.be/-00Y3RosluQ

Czy Polska ma szansę wygrać Eurowizję 2019?

Czy eksperci dają Polsce szanse na wygranie Eurowizji 2019? Niestety, mimo że miłośnicy muzyki w naszym kraju na pewno chętnie obejrzeliby konkurs na żywo, mało co wskazuje na to, by zespół Tulia zapewnił Polsce pierwsze miejsce.

Obecnie za każdą postawioną złotówkę na zwycięstwo Polski na Eurowizji 2019 płaci się 65 złotych minus podatek. Nie trzeba być szczególnie obeznanym w kwestii bukmacherki, by dojść do wniosku, że takie notowania nie charakteryzują jednego z faworytów.

Eurowizja 2019. Półfinały

Lista uczestników Eurowizji nie należy do najkrótszych, ale już teraz można wymienić kilku faworytów wśród znawców oraz fanów muzyki z całego świata.

Warto pamiętać, że od kilku lat najważniejszą część imprezy poprzedzają dwa półfinały. Pierwszy z nich odbędzie się 14 maja 2019 roku, natomiast drugi – dwa dni później.

Eurowizja bilety
Eurowizja bilety

W każdym półfinale kwalifikuje się dziesięć państw. Zwycięzców eliminacji wybierają mieszkańcy krajów rywalizujących w konkretnym koncercie. Prawo głosu mają także Niemcy, Wielka Brytania i Włochy.

Finał Eurowizji 2019 to 26 występów przedstawicieli 26 państw. O miejsce wśród najlepszych nie muszą martwić się członkowie tak zwanej „Wielkiej Piątki”, czyli Francji, Hiszpanii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Włoch oraz reprezentant gospodarzy.

Kto wyga Eurowizję 2019?

Pojawiły się już pierwsze kursy bukmacherskie. Wszystko wskazuje na to, że Eurowizja 2019 będzie szczęśliwa dla Rosji, którą ma reprezentować Siergiej Łazariew. Oczywiście, trzeba mieć na uwadze względy polityczne i dlatego nie wiadomo, jak dokładnie aktualna sytuacja w tym kraju może wpłynąć na głosy zarówno jury, jak i widzów z Europy.

Wśród tych, którym daje się największe szanse na wygranie Eurowizji, wymienia się jeszcze Szwecję, Włochy, Holandię oraz Cypr. Sporą faworytką była także przedstawicielka Ukrainy, jednak nie dogadała się z telewizją publiczną i nie zgodziła się na podpisanie z nią kontraktu.

Obstawianie Eurowizji. Gdzie online?

Każdy legalny bukmacher w Polsce posiada w ofercie tak zwane zakłady na rozrywkę. To właśnie wśród nich powinniście szukać aktualnych notowań na imprezę Eurowizja 2019.

Im bliżej konkursu, tym kursy będą bardziej spadać na niektóre ekipy, natomiast na inne – wzrastać. Na pewno w większości przypadków najkorzystniejsze jest obstawianie dość późno od początku imprezy, ale jest to bardzo trudna sztuka!

Bonus bez depozytu STS

Chcesz obstawić Eurowizję 2019 i nie zapłacić za to ani grosza? Możesz wykorzystać kod promocyjny STS „BETONLINE” i tym samym odebrać 27 PLN jako bonus bez depozytu!

Uwaga! Oferta jest ograniczona czasowo – nie jest dostępna cały czas, a skorzystać z niej mogą tylko ci, którzy jeszcze nie posiadają konta w internetowej wersji STS!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button