Darmowe zakłady bukmacherskie online – na co możemy liczyć?

Zakłady sportowe online wzbudzają skrajne emocje, ale nie ulega wątpliwości, że typowanie poszczególnych rozstrzygnięć cieszy się sporym zainteresowaniem. Jest to też pewne ryzyko – pieniądze można wygrać i stracić. Choć czasem słyszymy o tym, że jakiś bukmacher oferuje darmowe zakłady bukmacherskie online. Co to oznacza? Czy rzeczywiście nie ma żadnego ryzyka?

Zakłady bukmacherskie online za darmo?

Świat bettingu stale się rozwija i nawet młody rynek bukmacherski w Polsce jest pochłonięty przez ogromną konkurencję. Z punktu widzenia poszczególnych firm nie jest to dobra wiadomość – bukmacherzy zaciekle walczą o klientów. Z perspektywy graczy jest oczywiście odwrotnie.

Walka o klientów widoczna jest zwłaszcza w przypadku nowych graczy. Każdy bukmacher kusi nowych klientów jakimiś profitami. Często nawet słyszymy o tym, że w ofercie są darmowe zakłady sportowe. Pieniążki za darmo brzmią kusząco, ale jak należy to rozumieć? W końcu hazard nieodłącznie wiąże się z ryzykiem.

Czego możemy się spodziewać?

W przypadku promocji na start na pewno chodzi o bonusach powitalnych: darmowych zakładach bez depozytu i promocjach, przy których wpłata depozytu jest wymagana. Przy bonusach bez depozytu sytuacja jest prosta – gracz otrzymuje pieniądze na grę w zamian za rejestrację. Nie jest to nigdy duża kwota, ale biorąc pod uwagę brak dodatkowych warunków, trudno narzekać. Bonusy od depozytu to szansa na znacznie więcej niż wtedy, gdy mamy darmowe zakłady bukmacherskie bez depozytu. Z tym że tutaj mamy warunek – wpłata depozytu. Im więcej wpłacimy, tym większy bonus otrzymamy. Bonus powitalny może oznaczać ogromne pieniądze! Ciekawą propozycją jest też cashback, czyli zakład bez ryzyka. W razie niepowodzenia wygrana wraca na konto. Trzeba tylko sprawdzić, gdzie wraca kwota. Pieniądze mogą wrócić na depozyt, jak i konto bonusowe. Wszystko zależy od regulaminu promocji.

Naturalnie to nie tak, że o reszcie typerów się zapomina. Wspomniane cashback i bonusy od depozytu aktualne są także w razie promocji dla stałych graczy. W przypadku bonusów bez depozytu możemy mówić wyłącznie o ofercie dla początkujących. Z drugiej strony stali bywalcy mogą oczekiwać choćby boostów kursowych. Boost kursowy to nic innego jak możliwość wrzucenia typu po znacznie wyższym kursie. Jeżeli więc typ okaże się prawidłowy, na naszym koncie pojawią się  takie spodziewane darmowe pieniądze na zakłady bukmacherskie.

Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/656188608227278810/

Kiedy warto zdecydować się na darmowe zakłady sportowe?

Oczywiście, że każdy bukmacher chce zarobić. Tym samym nie ma co liczyć na zbyt częste promocje. Ważne jest też to, że wypłata z konta bonusowego jest niemożliwa. Zawsze konieczne jest dokonanie obrotu. Przez obrót rozumie się spełnienie określonych warunków. Gracze muszą zagrać za bonus i jednocześnie konieczne jest dostosowanie się do zasad narzuconych przez bukmachera (chodzi o stawkę i kurs). Jeżeli po spełnieniu warunków na koncie zostaną pieniądze, można dokonać wypłaty. Wcześniej jednak pieniądze muszą zostać przetransferowane z konta bonusowego na depozyt. Dzieje się to automatycznie lub po określonym czasie – za transfer darmowych pieniądze na zakłady bukmacherskie odpowiada bukmacher.

Tym samym zawsze dobrze zastanowić się nad tym, czy dana oferta jest korzystna. Przy bonusach za rejestrację, nie ponosimy żadnego ryzyka. W przypadku bonusu od depozytu ważne jest to, czy dokonamy wpłaty. Dostajemy darmowe środki, ale dopiero wtedy, gdy spełnimy określone warunki. Warto też śledzić serwisy poświęcone tematyce bukmacherskiej. Dobra recenzja zakładów sportowych online może okazać się nieocenioną pomocą.

Szukając darmowe zakłady bukmacherskie online istotne jest też to, aby sprawdzić, czy chodzi o podmiotach działających legalnie. Typowanie w Internecie nie zawsze jest zgodne z prawem. Wszystko zależy od tego, czy dana firma posiada zezwolenie na oferowanie zakładów. Listę legalnie działających bukmacherów bez problemu odnajdziemy w internecie, choćby na stronie Ministerstwa Finansów. 

Oferowanie bonusów – niekończące się możliwości bukmacherów?

Pamiętajmy także o tym, że oferowanie bonusów to temat, w przypadku którego trudno mówić o jakichś ograniczeniach. Tak naprawdę wszystko zależy wyłącznie od pomysłów bukmacherów. Dużą popularnością w ostatnim czasie cieszą się choćby rankingi specjalne. Rankingi mogą dotyczyć przeróżnych dyscyplin – jeden bukmacher koncentruje się na sportach wirtualnych, z kolei drugi weźmie pod lupę ważne wydarzenie sportowe. Zresztą najważniejsze jest coś innego – nagrody za typowanie. Im atrakcyjniejsze, tym lepiej. Wysoka pozycja w określonym rankingu oznacza bonus. Zdarza się też, że oferta obejmuje bonusy lojalnościowe czy bonus urodzinowy. Każda firma dąży do tego, aby jak najlepiej odpowiedzieć na pojawiające się u graczy oczekiwania darmowych kwot na obstawianie.

Świetnym przykładem jest kwestia podatku. Ustawa o grach hazardowych stwierdza, że gracze zobowiązani są do płacenia podatku. Czy też nie tyle płaceniem, ile po prostu odjęciem kwoty przeznaczonej dla Urzędu Skarbowego (za wyliczenie opłaty odpowiadają wyłącznie bukmacherzy). Z drugiej strony doświadczeni gracze wielokrotnie mogli usłyszeć o tym, że legalnie działający bukmacher oferuje możliwość gry bez podatku. Jedno wydaje się drugiemu zaprzeczać, ale tylko pozornie. Kto broni bukmacherom dodawać 14% do wygranych? I to też może brzmieć dla gracza jak darmowe zakłady bukmacherskie online. 

Zdarza się też, że bukmacherzy idą nawet dalej. Spójrzmy na to, co proponuje Superbet – bukmacher przygotował coś ciekawego dla miłośników popularnych taśm. Do ewentualnej wygranej może zostać dodany bonus – wartość bonusu zależna jest od liczby zdarzeń na kuponie. Dodatkowym warunkiem jest minimalny kurs 1,20. Niektórzy mogą też zetknąć się z informacją, wedle której maksymalna wygrana została przekroczona (maksymalna wygrana wynosi 650 000 zł). Bonus otrzymuje się już, kiedy na kuponie mamy 5 zdarzeń. W takim przypadku potencjalny zysk powiększany jest o 7%. Maksymalna wartość bonusu wynosi 100%. Aby otrzymać tak okazały dodatek, trzeba umieścić na kuponie 24 zdarzenia.

Darmowe typy – co to takiego?

Uwagę graczy (szczególnie nowych) mogą zwrócić też darmowe typy. Oferta polega na tym, że ktoś udostępnia swoje przewidywania szerszej grupie osób.

Kierowanie się czyjąś opinią nie jest zabronione, aczkolwiek zawsze dobrze zastanowić się nad tym, czy warto patrzeć na innych. Przede wszystkim należy mieć świadomość tego, że nigdy nie ma całkowitej pewności. Jeżeli ktoś mówi o 100% gwarancji, jest to kłamstwo. Całkowita pewność jest wtedy, kiedy spotkanie zostaje ustawione – temat ten jednak zostawmy. Poza tym chodzi o własne pieniądze. Gracze ponoszą całkowitą odpowiedzialność za sposób, w jaki wykorzystują własne środki.

5 / 5. Ocen: 1

Legalni bukmacherzy online

Back to top button