Freebet 25 PLN w Etoto. Jak go odebrać?

Legalny bukmacher Etoto na dzień 5 grudnia przygotował dla swoich klientów freebet w wysokości 25 PLN. Co trzeba zrobić, by go otrzymać?

Freebet 25 PLN w Etoto. Jak go odebrać?
Freebet 25 PLN w Etoto. Jak go odebrać?

Kalendarz adwentowy Etoto to codzienne promocje przygotowane przez bukmachera. Jeżeli macie konto umożliwiające obstawianie meczów w tym portalu, w ciągu grudniowych dni będziesz mógł odebrać wiele bonusów, freebetów oraz innych prezentów ułatwiających obstawianie.

Freebet to specjalny bonus, który można wykorzystać, stawiając kupon na stronie internetowej Etoto. Jego wartość, czyli 25 PLN, to stawka, za jaką należy zawrzeć promocyjny zakład. Aktywacja dodatkowych środków jest bardzo prosta. Wystarczy wybrać typy i oznaczyć premię.

Typy bukmacherskie w internecie

Kto może otrzymać freebet? Wszystkie osoby zarejestrowane u bukmachera Etoto, które w dniu 5 grudnia zagrają kupon za minimum 50 PLN, a ten okaże się przegrany. Nie ma w tym przypadku żadnych innych specjalnych warunków!

Z promocji skorzystać może każda osoba, ale ma prawo tylko do jednego freebetu na dzień. Przyznany bonus trzeba zatwierdzić, gdyż w przeciwnym wypadku przepada.

Promocje świąteczne u bukmacherów na pewno będą się jeszcze pojawiać i to nie tylko w portalach, gdzie są dostępne kalendarze adwentowe. Oczywiście, będziemy informować was o wszystkich istotnych ofertach, z których będziecie mogli skorzystać!

A co jeżeli nie jestem jeszcze zarejestrowany w Etoto? Możesz to zrobić w każdej wolnej chwili. Co najważniejsze, cały proces odbywa się online i nie trzeba mu poświęcać więcej niż paru minut. Nie jest też wymagany żaden kod promocyjny, ale wpisując „ETOTO20FREE” można zgarnąć dodatkowo 20 PLN bez depozytu na obstawianie!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button