Najlepszy bonus powitalny na grudzień 2018

Gdzie dostępny jest najlepszy bonus powitalny na grudzień 2018? Porównujemy specjalnie dla was aktualne oferty legalnych portali do obstawiania meczów!

Najlepszy bonus powitalny na grudzień 2018
Najlepszy bonus powitalny na grudzień 2018

Kalendarze adwentowe u bukmacherów to niejedyna propozycja, jaką można u nich znaleźć w grudniu. Na okres przedświąteczny i tuż po Bożym Narodzeniu do dyspozycji nowych graczy oddano także liczne bonusy powitalne.

Z jakiej premii na start najlepiej skorzystać? Wszystko zależy przede wszystkim od waszych oczekiwań. Jeżeli głównie skupiacie się na odebraniu jak najwyższego prezentu na dobry początek, na pewno najlepszym rozwiązaniem będzie u was bonus za wpłatę. Druga opcja to freebet bez depozytu, który można odebrać bez konieczności korzystania z własnych pieniędzy, ale tutaj możemy odebrać znacznie mniejszą kwotę na obstawianie!

Expekt Polska logowanie

Warto pamiętać o tym, że nie dla każdego ten sam bonus jest najlepszym wyjściem. Nasze zestawienie uwzględnia to jednak w pewnym stopniu i warto mieć to na uwadze!

Bonusy powitalne na grudzień 2018:

  1. Zakłady Bukmacherskie Etoto – Premia bez depozytu w aplikacji mobilnej i aż dwa bonusy za pierwsze wpłaty w standardowej wersji strony!
  2. Zakłady Bukmacherskie Forbet – trzy atrakcyjne premie za depozyty, a do tego liczne oferty dla graczy! Obowiązuje kod promocyjny „BETONLINE”!
  3. Zakłady Bukmacherskie Fortuna – wysoki Zakład Bez Ryzyka oraz bonus za debiutancką wpłatę na konto! Obowiązuje kod promocyjny „BETONLINE”!

eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button