Jak obejrzeć Real – Barcelona za darmo w internecie? (16.10.2022)

Jak obejrzeć Real – Barcelona za darmo w internecie? (16.10.2022)? Nadchodzi El Clasico, które od zawsze wzbudza olbrzymie emocje. Zmagania dwóch najbardziej utytułowanych drużyn w Hiszpanii co roku śledzą miliony osób – nie tylko tych zainteresowanych na co dzień tamtejszą ligą. W tym roku będą one zaś miały szczególne znaczenie. Po pierwsze bowiem, rywalizacja nie będzie się toczyła wyłącznie o honor, statystyki i sympatię kibiców, jak to było w trakcie ostatnich lat. Tym razem rzeczywistą stawką jest fotel lidera La Liga – przynajmniej na ten moment. Co więcej, rywalizacja Dumy Katalonii z Królewskimi będzie też pojedynkiem dwóch najlepszych strzelców rozgrywek – Roberta Lewandowskiego i Karima Benzemy.

real barcelona jak obejrzeć
Jak obejrzeć Real – Barcelona za darmo w internecie? (16.10.2022)

Jedno jest pewne – emocji wczesnego, niedzielnego wieczoru na pewno nie zabraknie. Zanim jednak się rozpoczną, warto wiedzieć, jak i gdzie obejrzeć mecz Real – Barcelona za darmo w internecie. Wbrew pozorom bowiem, za dostęp do transmisji wcale nie jesteśmy zmuszeni płacić. Zatem gdzie będzie można oglądać El Clasico 2022?

El Clasico 2022 w:Cena
Canal+60 PLN/mies.
STS TVbezpłatnie
Fortuna TVbezpłatnie
Betclic TVbezpłatnie
Tutaj można obejrzeć mecz Real – Barcelona na żywo – jakie ceny za transmisję?

El Clasico: Real – Barcelona. Płatna transmisja meczu w telewizji

Chcąc oglądać El Clasico, z pewnością wiele osób sięgnie po ofertę stacji telewizyjnych. Licencję do pokazywania spotkań ligi hiszpańskiej w naszym kraju posiadają dwie grupy – Canal+ i Eleven, a w przypadku spotkania na szczycie podzieliły się one i będzie ono dostępne u każdej z nich. Z tym jednak, że będziemy tu musieli opłacić abonament przynajmniej za miesiąc, a dodatkowo liczyć się z możliwością pojawienia się problemów (w ostatnich miesiącach te często spotykały nadawców w przypadku najistotniejszych meczów). Nawet jeśli więc wybierzemy tę właśnie formę oglądania spotkania, powinniśmy zastanowić się nad alternatywą. Chociażby taką, po która bylibyśmy w stanie sięgnąć w ostateczności i „na szybko”.

Jak obejrzeć Real – Barcelona za darmo w internecie? W STS TV!

Mecz Real – Barcelona za darmo w internecie pozwala nam obejrzeć największy legalny bukmacher w naszym kraju – STS. Nie od dziś wiadomo, że od lat posiada on wykupioną pełną licencję na transmitowanie rozgrywek hiszpańskiego La Liga. Pewne jest już, że w swojej ofercie będzie posiadał również El Clasico 2022 – w końcu takiej okazji nie mógłby przegapić. Transmisja meczu Real – Barcelona będzie proponowana w wysokiej jakości i dostępna tak w jego serwisie internetowym, jak i w jego aplikacji mobilnej.

Warto wiedzieć, że aby uzyskać dostęp do transmisji w STS, trzeba będzie spełnić kilka warunków. Tym podstawowym jest oczywiście posiadanie konta w serwisie internetowym tego bukmachera. Jeśli jeszcze go nie mamy, koniecznie je załóżmy – pamiętajmy, że właśnie wtedy wpisać możemy w STS kod promocyjny „BETONLINE”, ale i skorzystać z jego bonusu powitalnego (1500 PLN za depozyty + 100 PLN bez ryzyka) – rejestracja z kodem promocyjnym na www.STS.pl.

Aby odblokować dostęp do wszystkich transmisji (nie tylko tej na El Clasico 2022), będziemy musieli zasilić własne konto (pamiętajmy, że z depozytem powiązany jest również bonus powitalny – zadbajmy więc o to, by wykorzystać go do maksimum – 1500 PLN), a następnie wykorzystać środki na dowolny zakład przed meczem. Ilość środków nie jest narzucona. Jeden zakład odblokowuje nam dostęp do wszystkich transmisji (nie tylko tych w obrębie piłki nożnej) na równo 24 godziny. Zadbajmy więc o to, by zawrzeć go w odpowiednim czasie.

Oczywiście STS zadbało nie tylko o to, by transmisję Real – Barcelona zaserwować w najwyższej jakości HD, ale i o to, by została ona pozbawiona opóźnień (często obecnych w telewizji). Wszystko za sprawą tego, że spotkanie to będzie można u niego obstawiać w formule LIVE, z dynamicznymi i zależnymi od tego, co rozgrywa się na boisku rynkami, stale aktualizowanymi przez bukmachera. Wiele zakładów można obstawiać już teraz, przedmeczowo – polecamy chociażby się z nimi zapoznać, by wiedzieć, co robić już w czasie meczu.

Real – Barcelona za darmo w internecie na www.STS.pl

STS bonus powitalny
Polski bukmacher STS – nowa oferta bonusów na start

Real – Barcelona za darmo w Fortuna TV

STS nie jest jednak jedynym bukmacherem, u którego bez problemu zobaczymy mecz Real – Barcelona za darmo w internecie. Taką możliwość daje nam bowiem również Fortuna w swojej usłudze Fortuna TV. Bukmacher już od wielu lat współpracuje z La Liga, transmitując każdą jego kolejkę i każdy mecz. Oczywiste jest, że nie mógł przepuścić również El Clasico. Również w jego przypadku możemy liczyć na najwyższą jakość transmisji, niskie opóźnienie, ale też jej dostępność tak w serwisie internetowym, jak i w obrębie aplikacji mobilnej bukmachera.

Co należy zrobić w Fortunie, by obejrzeć mecz Real – Barcelona za darmo? Okazuje się, że schemat tu jest znacznie prostszy – aby bowiem mieć dostęp do transmisji, musimy zaledwie posiadać dodatnie saldo gracza, a zatem takie wyższe od zera. Po rejestracji zatem (obowiązkowo z kodem promocyjnym BETONLINE oraz z zaznaczeniem chęci otrzymania bonusu powitalnego) wystarczy, że zasilimy nasze saldo dowolną kwotą. To wystarczy – będziemy mogli oglądać dowolne transmisje. Rejestracja z kodem na www.eFortuna.pl.

fortuna kod promocyjny 2023
Nowy kod promocyjny w Fortuna – darmowe bonusy na start

Fortuna oczywiście pozwoli nam nie tylko oglądać El Clasico 2022, ale i obstawiać je w formule na żywo. Jak zwykle możemy tutaj liczyć na olbrzymią responsywność i rzeczywiście wiele rynków do wyboru, w całości zależnych od wydarzeń rozgrywających się na boisku. Fortuna to dla nas solidny wybór – zwłaszcza że grając u niej, możemy nie tylko oglądać Real – Barcelona stream, ale także zyskiwać kolejne profity wynikające z udziału w jej programie lojalnościowym. Połączymy w niej zatem oglądanie, obstawianie i możliwość zyskiwania dostępu do dodatkowych nagród.

Real – Barcelona za darmo w internecie na www.eFortuna.pl

5 / 5. Ocen: 11

Legalni bukmacherzy online

Back to top button