Bonus 20.000 zł za poprawne typowanie UFC 259!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus za poprawne typowanie UFC 259. Do zgarnięcia jest nawet 20000 PLN!

Bonus 20.000 zł za poprawne typowanie UFC 259!
Bonus 20.000 zł za poprawne typowanie UFC 259!

EKSPERT+ na UFC 259. O co w tym chodzi?

Na stronie internetowej www.eFortuna.pl przygotowano ofertę specjalną o nazwie EKSPERT+, która stworzona została z myślą o gali UFC 259. Impreza odbędzie się w Las Vegas w nocy z 6 na 7 marca, a w walce wieczoru zobaczymy Jana Błachowicza. Polak po raz pierwszy bronił będzie pasa mistrzowskiego wagi półciężkiej. Organizacja wybrała mu na tę okazję bardzo wymagającego rywala – Isreal Adesanya to zawodnik, który w zawodowej karierze jeszcze nie przegrał walki!

Każdy może w dowolnym momencie sprawdzić przygotowane na UFC 259 kursy i tym samym znaleźć odpowiedź na pytanie, kto jest faworytem do zwycięstwa, a kto nie. A przy obstawianiu jest też szansa na dodatkowe 20000 PLN bonusu za bezbłędną grę!

bonusy bez depozytów 2020 od sts
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

EKSPERT+ to oferta przygotowana z myślą o tych, którzy chcieliby zagrać na jednym kuponie wszystkie typy na UFC 259. Wśród nich również te związane z walkami wieczoru – w tym trzema o pasy mistrzowskie!

Każda osoba, która poprawnie wytypuje to, w jaki sposób zakończy się każdy pojedynek wpisany do karty UFC 259, otrzyma część z puli nagród wynoszącej 20.000 PLN!

Typy UFC 259. Co można grać w Fortunie?

Kupon w ramach oferty EKSPERT+ może zagrać każdy, kto posiada konto na stronie internetowej www.eFortuna.pl. Do rejestracji wymagane jest jedynie wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego. Na start można również wpisać kod promocyjny „BETONLINE” – dla nowych przygotowano ponad 2200 PLN na start, w tym bonus bez depozytu!

W promocji EKSPERT+ nie typujemy na to, kto wygra dany pojedynek, a w jaki sposób się zakończy. Do wyboru są trzy warianty:

  • KO, TKO/DSQ
  • Poddanie
  • Na punkty
fortuna ekspert na UFC 259
fortuna ekspert na UFC 259

Im więcej wskazuje na to, że dany pojedynek będzie wyrównany, tym niższy kurs na rozstrzygnięcie punktowe. Z kolei KO/TKO to coś, czego można spodziewać się w walkach dobrych stójkowiczów.

W przypadku walki Błachowicz – Adesanya kurs na KO/TKO/DSQ to 1,70, na poddanie równe 6.00, natomiast ostatnia z możliwości wyceniona została na 2.65.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

UFC 259 online za darmo w Fortunie!

Posiadając konto na stronie bukmachera Fortuna można obejrzeć walki UFC 259 online za darmo. Na stronie internetowej www.eFortuna.pl udostępniony zostanie stream, z którego będzie mógł skorzystać każdy zarejestrowany!

Jak dokładnie działa usługa Fortuna TV? ZOBACZ WIDEO:

Walka Błachowicza rozpocznie się prawdopodobnie gdzieś nad ranem w tę niedzielę, 7 marca. Karta główna startuje w okolicach 4.00. Na ten moment Polak nie jest faworytem do zwycięstwa, jednak jesteśmy przekonani, że będzie chciał zrobić wszystko, by pokazać się z jak najlepszej strony.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Legalni bukmacherzy online

Back to top button