Betclic – legalny bukmacher bez weryfikacji

Betclic to legalny bukmacher, który pozwala na granie na prawdziwe pieniądze bez weryfikacji danych. Jak to jest możliwe, o co z tym chodzi i… czy na pewno jest to zgodne z prawem?

Betclic - legalny bukmacher bez weryfikacji
Betclic – legalny bukmacher bez weryfikacji

Betclic szybka rejestracja online

Od pewnego czasu Betclic szybka rejestracja cieszy się bardzo dużą popularnością wśród graczy. Nie tylko chodzi o to, że sam bukmacher jest znany, ale również i o to, iż można u niego założyć legalne konto w ciągu paru chwil. Dosłownie.

Legalny bukmacher bez weryfikacji nie jest już rzadkością, ale trzeba podkreślić, że na wprowadzenie takiej funkcji decydują się przede wszystkim najlepsze marki w naszym kraju. Gdyby w tym gronie zabrakło Betclic, byłoby to na pewno duże zaskoczenie.

Konto tymczasowe w Betclic to nic innego jak profil osoby, która jeszcze nie przekazała swoich danych do weryfikacji. Nie zostało więc potwierdzone, czy ktoś może obstawiać legalnie mecze online, czy też nie. Do czegoś takiego potrzebny jest zazwyczaj dowód osobisty, a w niektórych przypadkach akceptuje się również paszport.

Czy trzeba weryfikować konto w Betclic?

Dzięki uproszczonemu procesowi rejestracji można zostać graczem Betclic w ciągu minuty. Później pozostaje już tylko pierwsza wpłata i postawienie kuponu numer jeden. Oczywiście, taki stan nie może trwać cały czas, ale tego na pewno każdy jest świadomy.

Konto tymczasowe Betclic aktywne jest przez 90 dni. Pozwala na obstawianie meczów z oferty, oglądanie ich online i wiele więcej. Oczywiście, gracz, który jeszcze nie zweryfikował konta, może wygrywać prawdziwe pieniądze, ale ich wypłata możliwa jest dopiero po okazaniu skanu dowodu.

Przy szybkiej rejestracji wprowadzony jest także limit wpłat do bukmachera. Tutaj mowa o kwocie 5000 złotych. Dla jednych jest to suma, którą trudno wykorzystać w ciągu 3 miesięcy, a dla innych dużo za mało. W tej kwestii każdy musi spojrzeć na własne potrzeby i oczekiwania.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button