Europejskie puchary bez ryzyka w STS!

Ostatnie rundy eliminacyjne europejskich pucharów to zawsze wielkie emocje, ale też i niespodzianki. Dzięki najnowszej promocji STS tymi ostatnimi przejmować się nie trzeba – do odebrania jest zwrot do 200 PLN!

Europejskie puchary bez ryzyka w STS!
Europejskie puchary bez ryzyka w STS!

Bez ryzyka dla nowych w STS

Oferta specjalna przygotowana przez bukmachera STS dostępna jest w dniach 20-22 sierpnia. Dotyczy tylko i wyłącznie zakładów postawionych przez nowo zarejestrowanych graczy, czyli tych, co dokonali rejestracji w okresie trwania promocji.

Zwrot przygotowany przez STS to 100% stawki w pierwszym kuponie, który okazał się przegrany. Można liczyć na tak dużą kwotę albo i mniejszą, jeśli postawimy zakład za niewielkie pieniądze.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Jak dokładnie to działa? Zakład Bez Ryzyka jest przyznawany w zakładach AKO, a także SOLO. Ważne, by rozliczone zostały do końca 23 sierpnia, gdyż w przeciwnym wypadku nie będzie możliwe odebranie zwrotu.

Europejskie puchary bez ryzyka to jeszcze nie wszystko, na co mogą liczyć nowi gracze. Przypominamy, że STS kod promocyjnyBETONLINE” to 29 PLN bez depozytu. Jakby tego było mało, przy wpłacie numer jeden do otrzymania jest 100% bonusu do kwoty 1200 PLN!

Dodatkowe środki wypłacone zostaną maksymalnie w ciągu 24 godzin!

Aktualna oferta powitalna na STS.pl
⬇️⬇️⬇️

  • Bonus za pierwszą wpłatę do 1200 PLN
  • Freebet bez depozytu z kodem promocyjnym „BETONLINE
  • Zwrot do 200 PLN w przypadku przegranej w pierwszym kuponie!

Warto mieć na uwadze, że opisywana promocja ważna jest tylko do dnia 22 sierpnia. W późniejszym czasie nie będzie można odebrać zwrotu do 200 PLN od przegranego zakładu!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button