STS bonus bez depozytu. 29 PLN na start i 1000 PLN później!

Zakładając konto u bukmachera STS można otrzymać bonus bez depozytu. Wystarczy podczas rejestracji wpisać specjalny kod promocyjny. Dowiedz się, jak otrzymać 29 PLN na start, a potem zdobyć nawet 1000 PLN na obstawianie!

STS bonus bez depozytu. 27 PLN na start i 1000 PLN później!
STS bonus bez depozytu. 29 PLN na start i 1000 PLN później!

STS darmowy bonus

Masz już konto w STS? Jeżeli tak, to ta oferta nie jest dla ciebie, gdyż bonus powitalny dostępny jest jedynie dla osób, które jeszcze nie są graczami u opisywanego bukmachera!

STS bonus bez depozytu można otrzymać tylko i wyłącznie z odpowiednim kodem. Jeżeli chcesz zgarnąć 29 PLN na dobry początek, musisz wykorzystać STS kod promocyjny „BETONLINE”!

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Podczas zakładania konta bukmacherskiego w STS musisz podać jedynie podstawowe informacje na swój temat. Co bardzo ważne, nikt nie każe ci od razu weryfikować danych, czyli przesyłać skanów dokumentów tożsamości!

Jeżeli jesteś już zarejestrowany w STS, sprawdź jak wygląda rejestracja Fortuna. Jeżeli zrobisz to w odpowiedni sposób, na start będziesz mógł zgarnąć nawet 1000 PLN!

STS bonus bez depozytu 29 PLN:

  1. Zakładasz konto na www.sts.pl
  2. Podczas rejestracji podajesz kod promocyjny „BETONLINE
  3. Logujesz się na swój profil i zgarniasz 29 PLN
  4. Obstawiasz co chcesz i kiedy chcesz, a to wszystko za darmo!

ZOBACZ VIDEO, które pokazuje, jak wygląda rejestracja w STS. Co zrobić, by odebrać bonus? Sprawdź sam:


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button