Fortuna – co oferuje ten bukmacher nowym i stałym klientom?

Fortuna jest bukmacherem, który swoje usługi świadczy nieprzerwanie od 1996 roku i choć w czasie swojego istnienia udało mu się już zmienić nazwę (wcześniej występował pod tytułem Profesjonał), nieustannie towarzyszą mu bardzo charakterystyczne żółte barwy, bardzo z nim kojarzone. Sam w sobie posiada ogromne doświadczenie, które przelewa również na swoją ofertę, zwracając się w niej zarówno do nowych graczy (jak większość bukmacherów), ale i tych, którzy obstawiają u niego regularnie, niekoniecznie za duże kwoty.

Fortuna - co oferuje ten bukmacher nowym i stałym klientom?
Fortuna – co oferuje ten bukmacher nowym i stałym klientom?

Oferta Fortuna dla nowych typerów

Podstawą oferty Fortuny skierowanej do nowych graczy są liczne bonusy, w tym ten główny, powitalny. Dzieli się on na dwa podstawowe aspekty, z których możemy skorzystać jednocześnie:

  • bonus od depozytu – w ramach bonusu bez depozytu jesteśmy w stanie pozyskać nawet tysiąc złotych na darmową grę – bonus ten jest równy kwocie pierwszej wpłaty. Zanim go dostaniemy, będziemy musieli dokonać czterokrotnego obrotu tejże wpłaty (na kuponach z minimum 3 spotkaniami i minimalnym kursem całkowitym 1,90);
  • zakład bez ryzyka – firma Fortuna „ubezpiecza” nasz pierwszy zakład – w związku z tym zwróci nam nawet 100 złotych, jeżeli okaże się on przegrany. Jeżeli wygramy, dostaniemy swoją wygraną.
bonusy bez depozytów 2020 od sts
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Pamiętajmy, że aby otrzymać wspomniane bonusy musimy zaznaczyć odpowiednią opcję w czasie rejestracji (jest ona zaznaczana w sposób automatyczny, więc po prostu jej nie odznaczajmy). Zwróćmy też uwagę na podstawę oferty dla stałych klientów (szczegóły na jej temat – poniżej). Za jej pośrednictwem możemy pozyskać 20 złotych na darmową grę „bez zobowiązań” – wystarczy się zapisać, a przy okazji można budować swoją lojalność właśnie w obrębie Fortuny.

UWAGA! Aktywny Fortuna kod promocyjny brzmi „BETONLINE„, a nowi gracze mogą go wpisać tylko przy rejestracji!

Oferta Fortuna dla stałych graczy

Absolutną podstawą, wokół której Fortuna buduje swoją ofertę promującą osoby grające u niej w sposób regularny jest Fortuna Klub Plus – jej program lojalnościowy, za sprawą którego promowana jest nasza stała i regularna gra w obrębie serwisu. Aby się do niego zarejestrować, należy wypełnić odpowiedni formularz. Stacjonarnie musimy z kolei wyrobić swoją kartę lojalnościową, która jest w pełni darmowa.

Oto co powinniśmy wiedzieć na temat samego programu lojalnościowego firmy:

  • za każdą transakcję w obrębie serwisu otrzymujemy punkty – za każde wydane 2 złote na nasze konto trafia dokładnie 1 punkt, przy czym dziennie możemy zdobyć ich 300;
  • punkty nigdy nie wygasają – nie musimy się przejmować i dbać o to, by wykorzystać je w określonym czasie – zbieramy i wydajemy je w swoim tempie;
  • zebrane punkty możemy wymieniać na atrakcyjne nagrody – do nagród należą specjalne bonusy (w tym takie przypominające bonusy powitalne – bezpieczne zakłady i bonusy od kolejnego oraz darmowe środki na konto);
  • już na start otrzymujemy 2800 punktów – jest to równowartość 20 złotych w darmowym zakładzie.

Oprócz programu lojalnościowego, który bez wątpienia stanowi absolutną podstawę oferty dla stałych klientów bukmachera Fortuna, firma oferuje również dostęp do wielu czasowych, ale stałych (na przykład trwających kilka miesięcy) promocji. W tym momencie na przykład promuje wszystkie zakłady w formule „live” dodatkowymi wygranymi w wysokości 10%. Właśnie dlatego bukmacher ten cieszy się tak dużym zainteresowaniem wśród stałych odbiorców – nie tylko bowiem oferuje swoją „podstawę” w postaci programu lojalnościowego, ale też zaskakuje dodatkowymi ofertami promocyjnymi, które dodatkowo zachęcają do gry.

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Fortuna jest bukmacherem, który nie tylko zachęca nowych typerów do gry (jak cała konkurencja) atrakcyjnymi bonusami i promocjami powitalnymi, ale też starając się utrzymać swoją atrakcyjność również u osób lojalnych, które regularnie korzystają z jego usług i zostawiają u niego swoje pieniądze. Jest to zatem bukmacher, którego śmiało można wybrać jako tego „głównego” – bo choć w Polsce można mieć wiele kont u różnych operatorów, każdy z typerów posiada swojego faworyta, po którego ofertę sięga najczęściej i z którego propozycją typerską jest zapoznany w największym stopniu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button