Zakład bez ryzyka czyli cashback w zakładach bukmacherskich

Rynek legalnych bukmacherów internetowych w Polsce stale się powiększa. Nowych podmiotów jest na rynku z roku na rok coraz więcej. Większa konkurencja to także większa możliwość dostosowania swoich preferencji do konkretnego bukmachera. Dotyczy to zarówno wyglądu strony, oferty zakładów jak i bonusów. Niektórzy z bukmacherów oferują typowe bonusy od wpłaty wymagające obrotu, niektórzy oferują freebety, a jeszcze inni oferują cashback. W dzisiejszym artykule skupimy się na cashbacku.

cashback w zakładach bukmacherskich
Zakład bez ryzyka czyli cashback w zakładach bukmacherskich

Czym jest cashback?

Cashback jest bardzo popularnym rodzajem promocji w zakładach sportowych. W tego rodzaju promocji gracz obstawia zakład „bez ryzyka”. Jeśli gracz przegra postawiony przez siebie zakład, a weźmie on udział w tej promocji to stawka za ten zakład zostanie mu zwrócona. Zwrot stawki jest dokonywany w formie freebetu (nie w prawdziwych pieniądzach), z zastrzeżeniem warunków promocji. Jakiś czas temu, istniała promocja, dzięki której można było wypłacić te środki.

Jaki bukmacher oferuje zakład bez ryzyka?

 • PZBuk – zakłady bukmacherskie PZBuk w zeszłym roku zmienimy formę, w jakiej nowi gracze otrzymują bonus powitalny. Aktualnie jest to właśnie zakład bez ryzyka. Kod bonusowy PZBuk od bukmacher-legalny.pl jest wyższy niż w standardzie i wynosi 300zł!
 • Betclic – Betlic oferuje najwyższy zakład bez ryzyka na polskim rynku! Wysokość cashbacku oferowana przez tego francuskiego bukmachera wynosi aż 500zł, co jest nie lada gratką dla nowych graczy;
 • STS – największy polski bukmacher oferuje swoim graczom zakład bez ryzyka w kwocie 34zł;
 • Fortuna – czołowe zakłady bukmacherskie na naszym rynku także oferują cashback swoim graczom. Wielkość tej promocji to standardowo 100 zł;
 • BETFAN – przy minimalnym zakładzie 10zł (a maksymalnym aż do 100 zł) gracz otrzyma kwotę z powrotem na konto główne;
 • i inni.

Czy można postawić dowolny zakład bez ryzyka?

Jeśli regulamin promocji nie stanowi inaczej, cashback może być wykorzystany jako dowolny zakład, ze wszystkich dostępnych na stronie bukmachera. Najczęściej wyjątkiem są sporty wirtualne i zakłady poboczne. Najczęściej promocja dotyczy zakładów przedmeczowych i na żywo. Często jest przeznaczony do określonego sportu, mistrzostw / zawodów lub może być przeznaczony tylko do jednej lub kilku gier. Informacje te zawsze zostaną szczegółowo wyjaśnione na stronie promocji u bukmachera.

Czy można skorzystać z kilku Cashbacków w okresie trwania promocji?

Zwykle nie. Promocje bukmacherskie najczęściej nie mogą się łączyć, bądź jeśli już użytkownik korzysta z kilku w jednym czasie, aby skorzystać z cashbacku, musi wypełnić najpierw warunki promocji poprzedniej. Może to jednak różnić się w zależności od promocji u bukmachera i jeśli zostanie wyjaśnione w warunkach promocji, że można ją aktywować w kilku zakładach, oznacza to, że w tej konkretnej promocji można wykorzystać Cashback więcej niż jeden raz. W związku z tym polecamy zapoznawanie się z regulaminami promocji.

Czy Cashback dotyczy zakładów AKO?

Wszystko zależne jest od zasad promocji u danego bukmachera. Istnieją firmy, które pozwalają na zawieranie objętego promocją zakładu akumulowanego, a w razie przegranej zwracają całą stawkę i lub nie wymagają obrotu otrzymanym cashbackiem, a inni pozwalają tylko na grę singlami w promocji. Dlatego ważnym jest aby dokładnie zapoznawać się z zasadami promocji.

Jakie warunki muszę spełnić aby uzyskać Cashback zwany również zakładem bez ryzyka?

W zależności od promocji wymogów legalnego bukmachera możesz mieć kilka wymagań, aby otrzymać Cashback. Mogą to być:

 • Minimalny kurs – często w promocji tej wymagany jest minimalny kurs zdarzenia, lub całego kuponu, który chcemy, aby wziął udział w promocji. Należy wziąć pod uwagę, że kurs wyświetlany na stronie internetowej może się zmieniać zanim potwierdzimy złożenie zakładu akumulowanego w związku z tym sugerujemy skrupulatnie wybierać zdarzenia z oferty. Dlatego czasem warto zaznaczyć u bukmachera opcję przy obstawianiu, żeby akceptować na kuponie tylko kurs zakładu, który jest równy lub wyższy od aktualnego, aby nie był niższy od minimalnego kursu, kwalifikującego do udziału w promocji.
 • Rodzaje zakładów – zwróćcie uwagę, że kwalifikowane do Cashbacku zakłady można postawić zgodnie z wytycznymi promocji, na przykład w zakładach przedmeczowych, na żywo lub w obu przypadkach, więc zawsze należy koniecznie zapoznać się z warunkami promocji.
 • Minimalna, bądź maksymalna stawka – promocje Cashback u bukmacherów charakteryzują się tym, że zawsze mają wymaganą minimalną i maksymalną stawkę. Jeśli postawisz zakład o wartości niższej niż minimalna kwota, nie będziesz mógł skorzystać z zwrotu gotówki za ten zakład. Jeśli promocja nie jest ograniczona do pierwszego zakładu ze zdarzeniem z danej ligi możesz postawić inny zakład, spełniający warunki promocji. Maksymalna stawka odpowiada maksymalnej jaka może zostać zwrócona. Możesz obstawiać zakłady o stawce wyższej niż maksymalna, które będą ważne, biorąc pod uwagę, że jeśli zakład zostanie przegrany, zwrócona zostanie tylko maksymalna kwota wskazana dla danej promocji Cashback.
 • Depozyt – w przypadku niektórych promocji warunkiem koniecznym do wzięcia w niej udziału może być depozyt, lub nawet metoda dokonania depozytu.
 • Rynek – w Cashback organizator promocji decyduje o tym jakiego rodzaju zakład kwalifikuje do wzięcia udziału w promocji. Na przykład: 1X2, powyżej/poniżej itd. W takim przypadku należy postawić zakład wymieniony w warunkach promocji, a jeśli zakład zostanie przegrany, otrzymasz Cashback.

Czy mogę ubiegać się o Cashback za pomocą środków bonusowych?

Tutaj nie ma wyjątku. Aby wziąć udział w promocji, musisz postawić zakład za prawdziwe pieniądze, w przeciwnym razie nie będziesz mógł otrzymać zwrotu. Jeśli postawiony zakład przekroczy rzeczywiste saldo Twojego konta gracza poprzez postawienie zakładu za prawdziwe i bonusowe pieniądze, zakład ten nie kwalifikuje się do promocji.

Rodzaje Cashbacków:

 • 100% Cashback – całkowita stawka zostanie zwrócona w przypadku przegranej
 • Częściowy Cashback – procentowy zwrot w przypadku przegranej, ofreślony w zasadach promocji. Może to być 10, 20 czy 50%.

Podsumowanie zakładu bez ryzyka

Jak widzicie każdy bukmacher ma w zanadrzu bardzo wiele opcji do wykorzystania nawet w obrębie jednej promocji. Wszystko zależne jest od wymaganej w danym czasie sytuacji i potrzeb bukmachera. Tak czy inaczej warto wyselekcjonować sobie taki rodzaj Cashbacku u legalnego bukmachera, aby miał jak najkorzystniejsze dla nas warunki. O to przecież w tym chodzi.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button