Sporty wirtualne – sposób na nudę w trakcie kwarantanny

Polskie firmy bukmacherskie przeżywają obecnie ciężki okres podobnie jak wiele innych gałęzi życia społecznego. W związku z panującą obecnie pandemią koronawirusa, odwołano wszystkie imprezy sportowe, co jest ogromnym ciosem dla całej branży bukmacherskiej. Do tej pory było wielu takich typerów, którzy zajmowali się wyłącznie obstawianiem tradycyjnych dyscyplin sportowych. Teraz, gdy odwołane są praktycznie wszystkie mecze, wiele osób zastanawia się nad tym, co można obstawiać u bukmacherów w tych czasach. Warto wiedzieć, że w ofercie firm bukmacherskich od bardzo dawna znajdują się też takie zakłady, które można obstawiać przez 365 dni w roku, 24 godziny na dobę, bez względu na okoliczności. Mowa tutaj na przykład o sportach wirtualnych. Na czym dokładnie polegają sporty wirtualne? Dlaczego opłaca się je obstawiać? Na wszystkie te pytania odpowiadamy w dzisiejszym krótkim artykule. 

Sporty wirtualne - sposób na nudę w trakcie kwarantanny
Sporty wirtualne – sposób na nudę w trakcie kwarantanny

Sporty wirtualne – sposób na obstawianie zakładów w czasie koronawirusa 

Sporty wirtualne są obecnie dostępne w ofercie praktycznie wszystkich popularnych firm bukmacherskich w naszym kraju. Nie wszyscy jednak do tej pory się nimi interesowali, ponieważ preferowali obstawianie tradycyjnych dyscyplin sportowych. Teraz, gdy jest to całkowicie niemożliwe, wiele osób zastanawia się, na czym dokładnie polegają sporty wirtualne. Popularność sportów wirtualnych na przestrzeni ostatnich lat mocno wzrosła. W związku z obecną sytuacją, liczba osób obstawiających sporty wirtualne na pewno znacząco wzrośnie. Czym są sporty wirtualne? Jak typować, żeby wygrać?

Sporty wirtualne to specjalny rodzaj rozgrywek generowanych komputerowo. Są to mecze, o których przebiegu decyduje algorytm stworzony przez daną firmę bukmacherską. Jakie są sporty wirtualne dostępne w ofercie najpopularniejszych polskich bukmacherów? Znajdziemy tam piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, hokej, wyścigi konne czy wyścigi psów. Każda firma bukmacherska posiada oczywiście nieco inną liczbę dyscyplin. Zupełnie różna może też być jakość transmisji z emitowanych meczów. 

bonusy bez depozytów 2020 od sts
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Skuteczne obstawianie wirtualnych sportów

Jak wygrywać na obstawianiu sportów wirtualnych? Odpowiedź na to pytanie jest naprawdę bardzo prosta. Wszystkie procedury związane z obstawianiem tego rodzaju rozgrywek są dokładnie takie same jak w przypadku klasycznych dyscyplin sportowych. Typy na sporty wirtualne niczym nie różnią się od tych, które można wysyłać na klasyczne dyscypliny sportowe. Możemy zatem obstawiać dokładny wynik meczu, przegranego, liczbę rzutów karnych czy czerwonych kartek. Wygrywanie sporych sumek na obstawianiu sportów wirtualnych z całą pewnością jest możliwe. Ten fakt potwierdza coraz większa popularność tego typu dyscyplin. W związku z pandemią koronawirusa bukmacherzy będą jeszcze mocniej poszerzać swoją ofertę sportów wirtualnych. 

W chwili obecnej, gdy obstawianie piłki nożnej, hokeja czy siatkówki jest całkowicie niemożliwe bądź utrudnione, doskonałą alternatywą są sporty wirtualne. Są to rozgrywki generowane komputerowo, które pozwalają na zarobienie naprawdę dużych pieniędzy. Tak samo jak w przypadku klasycznych wydarzeń, możemy na bieżąco śledzić cały przebieg wybranych przez siebie rozgrywek. Dla wielu osób ogromnym atutem sportów wirtualnych jest również fakt, że tego typu rozgrywki są znacznie krótsze od klasycznych meczów. Zakłady rozpoczynają się i kończą naprawdę bardzo szybko, co daje nam ogromne możliwości na odnoszenie stosunkowo wysokich wygranych. 

Sporty wirtualne – najważniejsze zalety 

Wirtualne mecze w Fortunie Online
Wirtualne mecze w Fortunie Online

Sporty wirtualne mają całkiem sporo atutów. Zdecydowanie największą zaletą tego typu rozgrywek jest fakt, iż są one dostępne dla typerów przez 24 godziny na dobę każdego dnia w roku. Wirtualni zawodnicy oraz zwierzęta nie muszą mieć żadnych przerw na odpoczynek, dlatego dostępność tego typu sportów jest tak duża. Kolejną zaletą sportów wirtualnych jest krótki czas trwania rozgrywek – każdy z meczów trwa zazwyczaj około 4 minut. Każde obstawione wydarzenie na żywo można śledzić bez żadnych przeszkód na smartfonie, tablecie lub komputerze. 


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button