Obstawianie w STS w internecie bez rejestracji. Czy to jest możliwe?

Nikogo nie dziwi już pewnie fakt, że obstawianie w internecie w STS jest możliwe. Pytanie tylko, czy da się to zrobić bez rejestracji konta. Sprawdzamy i mamy dla was wyczerpującą odpowiedź!

Obstawianie w STS w internecie bez rejestracji. Czy to jest możliwe?
Obstawianie w STS w internecie bez rejestracji. Czy to jest możliwe?

STS w internecie. Jak grać bez konta?

Obstawianie w STS online jest legalne, a to dlatego, że mowa tu o firmie, która posiada licencję Ministerstwa Finansów. To bardzo istotna wiadomość, bo niektórzy cały czas uważają, że granie u bukmachera internetowego jest niczym innym, jak korzystaniem z szarej strefy.

Najprostszym sposobem na granie na stronie STS jest założenie darmowego konta. Cały proces rejestracji trwa tylko kilka chwil, a to dlatego, iż bukmacher nie wymaga od razu weryfikacji danych. Innymi słowy, nie musimy przesyłać skanu dokumentów potwierdzających nasz wiek!

Szybka rejestracja STS online

Sporo osób szuka informacji na temat tego, jak grać w STS bez rejestracji. Czy takie coś rzeczywiście jest możliwe? Odpowiadamy – nie, na ten moment nie ma takiej opcji. Oczywiście, tyczy się to stawiania kuponów internetowych – w punktach nie trzeba mieć żadnego konta typera, by grać.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Na szczęście, zarejestrowanie się w STS to niecała minuta roboty. Można to zrobić legalnie, a dodatkowo otrzymać na start 29 PLN bez depozytu, czyli bez konieczności wpłacania pieniędzy z konta bankowego. Jak to się robi?

Bonus bez depozytu w STS:
⬇️⬇️⬇️

  1. Rejestracja na STS.pl
  2. Wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE
  3. Odebranie 29 PLN bez depozytu jako freebet!

Uspokajamy, zakładanie konta w STS jest proste i – co najważniejsze – bezpieczne. Informujemy jednocześnie, że obecnie raczej nie ma większych szans na to, by firma STS pozwoliła na granie bez rejestracji. Tego rodzaju funkcja byłaby bardzo ciężka w realizacji w internecie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button