Mniejszy bukmacher nie musi być gorszy

Czy mniejszy bukmacher jest gorszy od takiego, który jest bardzo dobrze wszystkim znany? WArto znać odpowiedź na to pytanie. To bardzo istotna kwestia dla każdego obstawiającego!

Mniejszy bukmacher nie musi być gorszy
Mniejszy bukmacher nie musi być gorszy

Dzięki bardzo dobrze rozwiniętej reklamie, firmy bukmacherskie legalnie prowadzące w Polsce swoją działalność, docierają ze swoją ofertą do coraz szerszego i co ciekawe zróżnicowanego wiekowo i mentalnie klienta. Przyglądając się jednak temu, co na przestrzeni lat wydarzało się w temacie zakładów bukmacherskich nie tylko w Polsce, ale i na świecie, nie ma się temu specjalnie co dziwić. Wzajemna konkurencja, na której czele stoją wielkie firmy, napędza do działania mniejsze. I tak w walce o nowego klienta powstają różnorodne oferty oraz akcje promocyjne, których celem jest oczywiście zachęcenie ludzi do zasilana swoich kont pieniędzmi i tym samym szansa na zarobek. Nie ma się przecież co oszukiwać. Zakłady bukmacherskie to biznes, w którym liczy się przede wszystkim dobro spółki, która go prowadzi. Kolorowe reklamy w radiu, telewizji, prasie lub Internecie, pełne uśmiechniętych aktorów, wcielających się w zadowolonych i realizujących jedynie zyski graczy, to rzecz jasna tylko reklama, wytwór pracy reżysera, aktorów i marketingowców firm bukmacherskich.

bonusy bez depozytów 2022 od sts
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Z drugiej jednak strony, bo jak w każdej historii musi być i druga strona medalu, w zakładach bukmacherskich można wygrywać. Bez tego nie byłoby tak wielu chętnych do sprawdzenia się w roli typera i inwestora w jednym. Umiejętne korzystanie z promocji, które oferują firmy bukmacherskie, jest bardzo dobrym pomysłem, jeśli wiesz jak czytać regulaminy. Jedne są łatwe, drugie z kolei zawiłe, ale nie zmienia to faktu, że granie według reguł bukmacherem jest możliwe i może być zakończone finansowym sukcesem. W tekście, który znajduje się poniżej, sprawdzimy, co na dzień 01.02.2022 dla swoich klientów przygotowały firmy bukmacherskie o niewielkim — w porównaniu z liderami — procentowym udziale rynku zakładów bukmacherskich w Polsce. LVBET, Betclic oraz Betfan. Trójka, losowo wybranych przez nas firm będzie głównymi bohaterami naszego artykułu. Na ich ofertach oprzemy swoje dzisiejsze wnioski i sprawdzimy, czy faktycznie warto brać udział w ofertach specjalnych, czy lepiej omijać je szerokim łukiem. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wybrana oferta od firmy LVBET 

Klasyczny pakiet powitalny 3333 PLN (oferta składa się z 1500 PLN bonus klasyczny przy pierwszym depozycie, 1500 PLN bonus klasyczny przy drugim depozycie oraz 333 PLN zakład bez ryzyka) 

Klasyczny bonus powitalny 1500 PLN 

 • Oferta przeznaczona jest dla nowych użytkowników — w rozumieniu dowód osobisty, adres zamieszkania, IP, gospodarstwo domowe etc. (więcej w regulaminie oferty) 
 • Z kodem promocyjnym „BETONLINE” można otrzymać 20 PLN bez depozytu!
 • Wpłata minimalna do otrzymania bonusu to 10 PLN 
 • Bonus, jaki można otrzymać to 100% od depozytu, ale nie więcej niż 1500 PLN
 • Po spełnieniu warunków promocji pieniądze trafiają na konto gracza. Otrzymanym bonusem należy dokonać czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 1.75. 

Klasyczny bonus powitalny 1500 PLN od drugiego depozytu 

 • Oferta przeznaczona jest dla nowych użytkowników — w rozumieniu dowód osobisty, adres zamieszkania, IP, gospodarstwo domowe etc. (więcej w regulaminie oferty) 
 • Bonus aktywuje się podczas drugiej wpłaty na konto, nie mniejszej niż 10 PLN
 • Bonus można otrzymać w formie 50% od drugiej wpłaty, ale nie więcej niż 1500 PLN 
 • Należy dokonać trzykrotnego obrotu bonusem po kursie minimalnym 1.75. 

Zakład bez ryzyka 333 PLN 

 • Dokonując trzeciej wpłaty na konto gracz ma możliwość wysłania jednego zakładu bez ryzyka 
 • Minimalna wpłata to 25 PLN 
 • Gracz może liczyć na maksymalny zwrot do 333 PLN 
 • Minimalny kurs zakładu bez ryzyka to 1.75. 

Codzienny cashback 50 PLN 

 • Gracz na początku tygodnia logując się na konto, musi kliknąć opcję „biorę udział”, uprawniającą do wzięcia udziału w promocji 
 • Należy dokonać wpłaty 50 PLN i tego samego dnia za całość kwoty postawić kupon na ofertę sportową 
 • Jeśli kupon okaże się przegrany, gracz może liczyć na zwrot 50% stawki aż do kwoty 25 PLN. 

Wybrana oferta od firmy Betclic 

Multi + 

 • Minimalna liczba zdarzeń na kuponie uprawniającą do wzięcia udziału w promocji to 5 
 • Można mieszać zakłady z oferty przedmeczowej oraz na żywo 
 • Maksymalne powiększenie wygranej to 120% przy 21 zdarzeniach na kuponie lub więcej.

Cashback do 550 PLN 

 • Podczas pierwszej rejestracji gracz musi zaznaczyć opcję kodu promocyjnego i wpisać „KOD550” uprawniającą do wzięcia udziału w promocji 
 • Jeżeli kupon będzie przegrany gracz otrzyma zwrot maksymalnie do 550 PLN
 • Jeśli kupon będzie wygrany można wypłacić pieniądze bez konieczności dodatkowego obrotu nimi.

Wybrana oferta od firmy Betfan 

600 PLN cashback 

 • Podczas pierwszej rejestracji należy wpisać kod BETONLINE
 • Aby wziąć udział w promocji, należy dokonać wpłaty za minimum 50 PLN 
 • W razie przegranej pieniądze wracają na konto gracza 
 • Jeśli wygrasz, musisz przed wypłatą dokonać jednokrotnego obrotu bonusem.

1000 PLN bonus od drugiego depozytu 

 • Podczas drugiej wpłaty na konto gracz może liczyć na 100% bonusu 
 • Minimalna wpłata to 100 PLN, maksymalny bonus to 1000 PLN 
 • Należy dokonać trzykrotnego obrotu bonusem, z minimalną liczbą 3 zdarzeń i łącznym kursie kuponu AKO 2.50 
 • Bonus jest ważny przez 14 dni.

Bet Builder – samo się nie zbuduje 

 • Promocja zezwala na stawianie kilku zakładów w ramach jednego wydarzenia sportowego 
 • W ramach promocji można łączyć tylko zdarzenia z jednego meczu 
 • Zakłady nie mogą się wzajemnie wykluczać 
 • Aby kupon został poprawnie rozliczony do kilku zdarzeń z jednego wydarzenia, należy dorzucić inne, pojedyncze zdarzenie z oferty bukmachera. 
Zakłady bukmacherskie w internecie
Zakłady bukmacherskie w internecie

Promocje bukmacherskie — brać czy nie brać udziału? 

Tak jak obiecaliśmy, tak też uczyniliśmy. Powyżej znalazły się oferty promocyjne od trzech firm bukmacherskich. Wniosek? Jak widzisz na pierwszy rzut oka część z nich, choć różnią się od siebie nazwą, to w ramach panujących reguł są do siebie podobne. To nie jest Lotto online, dlatego też oferta na zakłady musi być w większości bardzo podobna, bo nie ma sposobu, by było inaczej.

Na pewno dobrze jest korzystać z każdej promocji, która pozwala nowym graczom na obstawianie kuponu z możliwością zwrotu gotówki w razie niepowodzenia. Zwróć jednak uwagę, zanim przystąpisz do wybranej promocji i wpłacisz pieniądze, jak przedstawia się ewentualna wypłata wygranej. Niektóre firmy bukmacherskie wymagają od Ciebie obrotu wygraną — na określonych przez nich zasadach, a niektóre zezwalają na natychmiastową wypłatę. Podobnie rzecz ma się z innym dość istotnym punktem w każdym regulaminie — co to znaczy być nowym użytkownikiem. Często bowiem dochodzi od sytuacji, w której gracz podczas zakładania konta wysłał kupon, z nadzieją, że w razie przegranej pieniądze trafią na jedno konto. Niestety w wielu wypadkach tak się nie dzieje. Wszystko przez brak znajomości właśnie regulaminu. Jak sami pewnie zwróciliście uwagę,  nowym graczem nie jest tylko osoba, ale i całe gospodarstwo domowe albo i sieć internetowa. Warto zatem dobrze sprawdzić, czy z jednego adresu ktoś przed nami nie założył już konta u bukmachera. Na zakończenie nie wypada nie życzyć Wam powodzenia. Pamiętajcie, że biorąc udział w promocji, akceptujecie jej regulamin. Raz jeszcze zachęcamy Was zatem do tego, aby dobrze się z nim zapoznać, a w razie niejasności lub wątpliwości pisać do pracowników firmy bukmacherskiej z prośbą o pomoc.  


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Legalni bukmacherzy online

Back to top button