STS – dlaczego rejestracja tu jest tak popularna?

Przyzwyczailiśmy się do tego, że obecnie panuje spora konkurencja na rynku bukmacherskim. Wydawać by się mogło, że sporym ciosem będzie legalizacja bukmacherów, którzy potrzebują zgody na prowadzenie działalności w naszym kraju. Przede wszystkim jest to dobre dla graczy, którzy mogą wybrać najlepszego bukmachera dla siebie. Nie można jednak nie pamiętać o tym, że są firmy, które od lat starają się świadczyć najwyższą jakość usług i jedną z nich jest STS. To marka, która już jest prawdziwie kultowa, a barwy pomarańczowo-niebieskie są już znane chyba każdemu graczowi. Postanowiliśmy przeprowadzić analizę tego bukmachera i uwypuklić jego największe zalety. Aby się dowiedzieć więcej i je poznać, zachęcamy do przeczytania naszego tekstu.

STS - dlaczego rejestracja tu jest tak popularna?
STS – dlaczego rejestracja tu jest tak popularna?

STS rejestracja a opinie graczy

STS to marka, która działa już od ponad 25 lat w Polsce. Jest to ćwierć wieku i można powiedzieć, że pewna część graczy jest młodsza od tego bukmachera. Jest to coś niespotykanego na naszym rynku dopiero co rosnącego i jeszcze nie jest to taka kultura typowania zdarzeń sportowych jak w Wielkiej Brytanii czy Niemczech. STS już od lat prowadzi cały czas działalność na 2 frontach: stacjonarnych i internetowych. 

To, co wyróżnia tego bukmachera to na pewno wysoka jakość dostarczanych usług dla klienta. Dostrzegło to kilka innych krajów, w których STS działa jak:

  • San Marino
  • Gibraltar
  • Luksemburg
  • Łotwa

Na STS można liczyć zawsze podczas największych wydarzeń, gdzie oferta tego bukmachera jest bardzo dobrze rozwinięta. Szczególnie widać to podczas Mistrzostw Świata w popularnych dyscyplinach, Igrzyskach Olimpijskich czy też mistrzostw kontynentu. 

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

STS – marka wspierająca polski sport

Argument mówiący o tym, że bukmacher część pieniędzy, które zarobił inwestuje w sport jak najbardziej może i nawet powinien trafić do graczy. Często był to argument za bukmacherami dziś uznawanymi za nielegalne, którzy mimo wszystko inwestowali w polski sport, jak np. bet-at-home gdy sponsorował Wisłę Kraków. STS poszedł tym śladem i zostawił sporo pieniędzy w polskim sporcie, dzięki czemu skorzystały takie kluby jak: Górnik Zabrze, Cracovia, Jagiellonia, Górnik Łęczna, Pogoń Szczecin. Najbardziej jednak STS jest znany ze współpracy z Lechem Poznań, gdzie do klubu trafia parę milionów i jak widać współpraca ta przekłada się na coraz to lepsze wyniki sportowe „Kolejorza”.

Największym dzieckiem STS jest jednak fundacja „Sport Twoją Szansą”. Prowadzi ona działania, które mają na celu wesprzeć sportowców biednych oraz niemających wielkich szans poprzez zapewnienie im pomocy materialnej i merytorycznej. Mają one na celu pomóc takim osobom wejść poziom wyżej i sprawić, że w przyszłości będą godnie reprezentować Polskę na arenach europejskich oraz światowych. Sprawia to, że takie osoby chętniej i ciężej pracują, by osiągnąć swoje marzenia. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Użytkownicy, którzy posiadają konto w sts.pl mogą zagłosować na projekt, który ich zdaniem zasługuje na wsparcie. Jeżeli będą one spójne i przejdą weryfikację, to wezmą udział w głosowaniu, które wyłoni zwycięzców, a oni już otrzymają wsparcie fundacji. Ciekawostką jest to, że można taką fundację wesprzeć dowolną kwotą, by dać takim osobom jeszcze większą szansę na osiągnięcie swoich celów i marzeń.

Możliwość obstawienia kuponów stacjonarnie

Nie ma co ukrywać, że STS jest jednym z graczy, którzy umożliwiają obstawianie przez punkty stacjonarne. Jest to jednocześnie zapewnianie pracy setkom osób w całym kraju, co jest jak najbardziej chwalebne. To bukmacher, który nieustannie kojarzy się z typowaniem w lokalach, chociaż od wielu lat jest też już możliwość obstawiania przez internet.

Obstawianie w punktach stacjonarnych jest świetnym rozwiązaniem szczególnie dla osób starszych, które niekoniecznie są zaznajomione z technologią i chcą mimo wszystko obstawić sobie kupon. Bukmacherzy coraz częściej otwierają swoją działalność przez internet, ale jednak STS cały czas w swoich lokalach ma wielu klientów, którzy tworzą kolejki do obstawiania. Jasne, młodzi przenoszą się do sieci z obstawianiem, bo jest to wygodniejsze, ale nie zmienia to faktu, że można to zrobić również stacjonarnie. 

Punkty stacjonarne mają swoje wady, bo nie są otwarte 24/7 i czasem tworzą się długie kolejki, które nie w smak są osobom, które potrzebują obstawić kupon „na już”, ponieważ za chwilę będzie się rozpoczynać ich spotkanie. Atmosfera w tzw. ziemniakach jest wyjątkowa i nie dość, że można wytypować tam zakłady na żywo, to również można obejrzeć mecz w miłym towarzystwie.

STS a obstawianie przez internet

STS w internecie
STS w internecie

STS jest nowoczesnym bukmacherem, który ma świadomość, że gracze potrzebują obstawiać zakłady z każdego miejsca na świecie. Oferta bukmachera jest cały czas powiększana, więc są to nowe możliwości dla graczy, którzy oczekują tego, że będzie można to zrobić. STS od lat jest podmiotem, który swoim graczom umożliwia granie przez internet, a nawet posiada dedykowaną aplikację mobilną. Dzięki niej obstawianie jest łatwiejsze, ponieważ strona internetowa w telefonie na ekranie smartfona nigdy nie będzie łatwa w obsłudze, z kolei aplikacja dostosowuje wygląd do oczekiwań klienta.

Obstawianie przez internet sprawia, że można stworzyć kupon z każdego miejsca i przede wszystkim nie trzeba poświęcać czasu i chodzić parę razy dziennie do punktu. Wystarczy tylko telefon bądź inne urządzenie, internet i odrobina chęci. Tak naprawdę można ułożyć kupon siedząc w domu i nie mając nad sobą żadnej presji czasu, która pojawia się w punkcie. W domu można mieć pełen spokój, a w dodatku można przeprowadzić głęboką analizę każdego spotkania. Co ciekawe, w punktach stacjonarnych są dostępne tablety, na których można przeglądać statystyki, jednak robienie tego w domu poprzez różne strony internetowe jest po prostu wygodniejsze. 

Zdecydowanie się na otworzenie konta internetowego jest naprawdę bardzo wygodne. W STS rejestracja sprawdzi się nawet w podróży, gdy będziemy oddaleni od punktu bukmacherskiego. Sprawi to, że niezależnie od tego czy będziemy na imprezie czy też pojedziemy na wakacje, nie będzie żadnych przeciwskazań, aby obstawić kupon. 

Konto internetowe w STS a bonusy

Spora część osób gra przez internet dlatego, że może otrzymać bonusy. Nie ma w tym niczego złego, a bukmacherzy wiedzą, że muszą zachęcić graczy do tego, by zostawili swoje pieniądze właśnie u nich. STS na start oferuje możliwość odbioru zwrotu stawki aż do 200 zł. Można tego dokonać w bardzo prosty sposób. Wystarczy jedynie otworzyć konto i zasilić je kwotą minimalną czyli 50 zł. Jeżeli kupon okaże się przegrany, to STS zwraca stawkę aż do 200 zł pomniejszoną o podatek. To jednak nie wszystko, ponieważ dodatkowo gracz otrzymuje freebet na 25 zł. Warunki obrotu bonusem to minimalny kurs 1,91 oraz trzykrotne obstawienie stawki.

Bukmacher dodatkowo oferuje bonusy dla stałych graczy oraz okolicznościowe, z których jak najbardziej warto korzystać. Ciekawym bonusem jest „Zaproś Kumpla”, w ramach którego można otrzymać dodatkowe środki z tytułu obstawianych kuponów przez zaproszone osoby ze specjalnego linku. Nie można też zapomnieć o 20 zł na Betgames, które można przeznaczyć na gry karciane. Bonusy nigdy nie są środkami, które można bezpośrednio wypłacić na konto, ale podlegają obrotowi. 


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

2 / 5. Ocen: 5

Legalni bukmacherzy online

Back to top button