Lvbet bonus bez depozytu 2020

Bonus bez depozytu na rok 2020 u legalnego bukmachera Lvbet. Oferta specjalna tylko dla nowych graczy ze specjalnym kodem promocyjnym. Co trzeba wiedzieć na jej temat?

Lvbet bonus bez depozytu 2020
Lvbet bonus bez depozytu 2020

Bonus bez depozytu w Lvbet – 20 PLN dla każdego!

Każdy typer doskonale wie, czym jest bonus bez depozytu. Ma także świadomość tego, że promocje tego typu to prawdziwa rzadkość na rynku. Jeżeli chcemy otrzymać premię, zazwyczaj trzeba wpłacać pieniądze. W przypadku Lvbet sprawa wygląda zgoła inaczej! 

Przy rejestracji konta na www.Lvbet.pl proszeni jesteśmy o podanie kilku danych na swój temat oraz wpisanie kodu promocyjnego. Ten ostatni jest opcjonalny, ale warto zatrzymać się przy nim na chwilę i dać sobie szansę na to, by go wykorzystać. 

bonusy bez depozytów 2020 od sts
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Jeżeli przy zakładaniu konta wpiszemy słowo BETONLINE, na nasze konto powędruje 20 PLN jako Lvbet bonus bez depozytu 2020. To jedyna tego rodzaju oferta, gdzie do zdobycia są dokładnie takie pieniądze! Co bardzo ważne, wpisanie kodu nie jest niczym skomplikowanym – wszystko sprowadza się do podania jednego słowa, co trwa kilka sekund! 

Chcesz kasę? Napisz e-mail!

Kolejnym krokiem do odebrania bonusu bez wpłaty jest napisanie wiadomości e-mail o temacie „Bonus bez Depozytu”. Korespondować z bukmacherem powinniśmy zawsze z adresu, do którego przypisane jest konto typerskie. Aktualnie zgłoszenia po bonus bez depozytu przyjmowane są pod adresem promocje(małpa)lvbet.pl. 

Bonus bez depozytu to szansa na to, by sprawdzić się w obstawianiu w Lvbet bez konieczności wydawania własnych pieniędzy. 20 PLN nie jest majątkiem, ale nie są to też takie środki, które każdego dnia znajdujemy na ulicy. Skoro więc możemy otrzymać coś za darmo, dlaczego mielibyśmy z tego nie skorzystać? 

Lvbet oferuje swoim nowym graczom premię bez wpłaty od bardzo drugiego czasu. Między innymi dzięki temu jest jednym z najpopularniejszych bukmacherów w kraju, a jego rozpoznawalność sukcesywnie wzrasta, a nie na odwrót. 

Lvbet bonus na start
Lvbet bonus na start

Lvbet bonus powitalny za darmo

Bonus bez depozytu jest całkowicie legalny, dlatego że Lvbet posiada licencję Ministerstwa Finansów i działa na naszym rynku w stu procentach zgodnie z przepisami. Dowodem na to mogą być reklamy tej firmy na stadionach czy koszulkach polskich klubów piłkarskich. 

Bonus powitalny w wysokości 20 PLN? Nawet początkującym wydaje się to mało prawdopodobne. I prawidłowo, bo w Lvbet nie tylko można otrzymać tę kwotę, ale jeszcze także znacznie, znacznie więcej! 

Obecnie przy pierwszym przelewie na konto typerskie każdy nowy gracz Lvbet ma szansę na otrzymanie do 1000 złotych. Drugi przelew to z kolei ekstra 500 zł. Razem można zgarnąć dodatkowe 1500 złotych, a na tym jeszcze nie koniec, bo bukmacher ciągle organizuje liczne oferty specjalne, a w nich doładowania, premie i tym podobne!

Ekstra bonus w Lvbet Polska
Ekstra bonus w Lvbet Polska

29 PLN freebet + 1220 PLN na karty online i obstawianie meczów!

Osoby już zarejestrowane w Lvbet nie mogą odebrać bonusu bez depozytu, nawet jeśli przy zakładaniu swojego konta nie mieli takiej możliwości. Nie oznacza to jednak, że skazywani są na brak jakiegokolwiek prezentu. 

Na stronie www.STS.pl także można obecnie odebrać bonus bez depozytu 2020. Kod promocyjny to BETONLINE, a nowi gracze mogą odebrać 29 PLN jako darmowy zakład. Ciekawie robi się też przy pierwszej wpłacie – 1200 PLN za przelew, a do tego bezpieczne 20 PLN na Betgames, czyli legalne STS Kasyno z kartami jak poker i nie tylko! 


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button