BLIK. Gdzie można płacić u bukmachera online?

Blik to jedna z tych nowości na polskim rynku, które mają ogromne szanse na to, by zrewolucjonizować naszą codzienność. To wygodna i bardzo szybka metoda płatności, na którą decyduje się coraz więcej osób prywatnych, a także firm. A jak to jest z bukmacherami online?

BLIK. Gdzie można płacić u bukmachera online?
BLIK. Gdzie można płacić u bukmachera online?

Płacenie Blikiem jest bardzo wygodne z racji tego, że nie potrzebujemy pamiętać żadnych numerów z naszej karty płatniczej bądź też wpisywać długich numerów kont. Ba, nie musimy nawet wysyłać żadnego przelewu, by przekazać środki z jednego miejsca na drugie!

BLIK a Zakłady Bukmacherskie

Na czym polega Blik? Znajdziecie go w prawie wszystkich markach bukmacherskich oferujących opcję szybkich przelewów. Zamiast nazwy banku wystarczy kliknąć przycisk przypisany do tej funkcji, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie.

W największym skrócie – chodzi o to, by przepisać kod z aplikacji bankowej (jest to sześć cyfr w formacie 000 000), a następnie zaakceptować konkretną płatność. Wszystko sprowadza się więc do mniej niż dziesięciu dotknięć palcem.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Metody płatności u bukmacherów cały czas ulegają zmianom. Co najważniejsze, na korzyść graczy, gdyż cały czas dodaje się nowe, wygodne opcje, które zbyt wiele od nas nie wymagają, natomiast spełniają podstawowe funkcje.

Czy Blik aby na pewno jest bezpieczny? Oczywiście, że tak. Nie ma możliwości, by ktoś losowo wpisał klika cyfr i tym samym zabrał nam pieniądze z konta, a to dlatego, iż my jeszcze musimy daną płatność potwierdzić!

Płatność BLIK krok po kroku
Płatność BLIK krok po kroku

Bukmacher online z opcją BLIK

Firmy oferujące obstawianie wydarzeń sportowych zawsze posiadają wśród swoich metod płatności tzw. przelewy ekspresowe. Decydując się na nie, powinniśmy ujrzeć logo BLIK, co oznacza, że możemy z tej opcji skorzystać. Niestety, jeszcze nie wszędzie ta nowość została wprowadzona i dobrze się spisuje. Poniżej podajemy wam listę bukmacherów, których pod względem płatności BLIKiem możemy z czystym sumieniem polecić:

Pieniądze po zaakceptowaniu przez nas płatności pojawiają się na koncie bukmacherskim w ciągu chwili. Po tym pozostaje nam już polować na dobre kursy bukmacherskie oraz inne nadarzające się okazje. Środki z BLIKa to takie same pieniądze, jak każde inne. Nie różnią się one w żaden sposób od tych deponowanych za pomocą karty czy przelewu tradycyjnego.

BLIK – czy jest darmowy?

Na szczęście, skończymy się już czas, gdzie pobierane były przez bukmacherów prowizje za dokonywane przez nas przelewy. Obecnie metody płatności dostępne są za darmo i w przypadku funkcji BLIK nie mogło być inaczej. Nic, tylko korzystać i pomnażać to, co wpłaciliśmy!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button