Obstawianie Premier League. 500 PLN bonus!

Angielska ekstraklasa to jedna z najlepszych piłkarskich lig świata. Teraz możecie obstawiać ją w LV BET i zdobyć nawet 500 PLN bonusu na dalsze typowanie!

Obstawianie Premier League. 500 PLN bonus!

Opisywana promocja trwa od 8 sierpnia do 12. dnia tego samego miesiąca. Nie musisz zapisywać się do niej w żaden sposób – wystarczy, że posiadasz konto u bukmachera organizującego akcję. Nie jesteś zarejestrowanym graczem? Wypełnienie formularza rejestracyjnego zajmuje dosłownie chwilę!

W konkursie bukmacherskim LV BET liczą się kursy ogólne wygranych kuponów. Kwalifikują się tylko zakłady zagrane za co najmniej 20 PLN, w których znajdą się minimum trzy typy. Wszystkie stawiane mecze muszą być rozstrzygnięte do 12 sierpnia i odbywać się w ramach pierwszej kolejki rozgrywek Premier League.

Bukmacher LV BET przygotował trzy nagrody dla uczestników:

  1. miejsce – 500 PLN
  2. miejsce – 250 PLN
  3. miejsce – 100 PLN

Wszystkie bonusowe środki z tej promocji podlegają warunkom obrotu, których należy dokonać przed zleceniem wypłaty i przeznaczeniem pieniędzy na dowolny cel, niekoniecznie związany z zakładami bukmacherskimi.

typy na ligę premier league

Każdy z uczestników ma prawdo do zgarnięcia tylko jednej nagrody, co oznacza, że nie można otrzymać kilku bonusów bez względu na to jak wiele skutecznych typów udało nam się zagrać. Zawsze brany jest pod uwagę najlepszy zakład.

Obstawianie Premier League można rozpocząć już teraz! Macie już jakieś swoje typy na najbliższą kolejkę albo w dłuższej perspektywie?


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button