LvBET powiększa wygrane graczy o 20 procent!

Legalny bukmacher LvBET przygotował specjalną ofertę dla każdego swojego gracza. Dzięki akcji Gruby Kupon każdy może zdobyć nawet 20 procent wygranych więcej, niż na co dzień. Co najważniejsze, zasady oferty są banalnie proste i w stu procentach zgodne z polskim prawem! 

LvBET powiększa wygrane graczy o 20 procent!
20% większa wygrana u bukmachera LVbet

Czym jest Gruby Kupon?

Oferta specjalna o nazwie Gruby Kupon to swego rodzaju odpowiednik kuponów eksperckich oferowanych chociażby u bukmachera Fortuna. LvBET na każdy dzień przygotowuje co najmniej jeden typ specjalny, który łączy ze sobą kursy na kilka zdarzeń. Jeżeli taki typ okaże się trafny, każda osoba, która na niego postawi, może zdobyć nawet 20 procent więcej, niż w przypadku stawiania w tradycyjny sposób!

W Grubym Kuponie znajdziecie nie tylko propozycje dla tych, których jedynie interesuje obstawianie Ligi Mistrzów oraz innych rozgrywek międzyklubowych. Bukmacher LvBET ma także oferty na Ekstraklasę, Serie A czy inne istotne wydarzenia sportowe – niekoniecznie związane z piłką nożną!

sts kod promocyjny 2019
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak wygrywać więcej w zakładach bukmacherskich?

Powiększenie wygranych bukmacherskich w LvBET odbywa się w uproszczony sposób. Nie musimy zaznaczać żadnych dodatkowych opcji, akceptować skomplikowanych regulaminów czy podpisywać wszelakich zgód. Jedyne, czego się od nas wymaga, to posiadania darmowego konta na www.LvBET.pl i zagrania na typ z oferty Gruby Kupon.

Tylko od ciebie zależy, jaką stawką postanowisz zagrać. Regulamin oferty nie wyklucza gry za żadne środki, jednak należy pamiętać, że im pokaźniejszy wkład, tym wyższa potencjalna wygrana.

Aktualna oferta na Gruby Kupon
Aktualna oferta na Gruby Kupon

Czy z oferty Gruby Kupon można korzystać więcej niż jeden raz? Tak, a najważniejsze jest to, że dostępna jest ona aż do odwołania, czyli tak naprawdę jeszcze przez długi czas!

Dzięki korzystaniu z tej promocji można zdobyć wygrane większe nawet o 20 procent!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button