Gdzie obstawiać Ligę Mistrzów i Ligę Europy bez podatku?

Obstawianie Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy to nie tylko okazja do zdobycia pokaźnych wygranych, ale również doskonała zabawa połączona z emocjami na najwyższym poziomie. Legalny bukmacher Totolotek umożliwia swoim graczom obstawianie spotkań piłkarskich europejskich pucharów zupełnie bez podatku! 

Gdzie obstawiać Ligę Mistrzów i Ligę Europy bez podatku?
Liga Mistrzów bez podatku u bukmachera

Liga Mistrzów bez podatku

Wbrew pozorom, wcale nie trzeba łamać polskiego prawa, by Liga Mistrzów bez podatku była możliwa. Już samo posiadanie konta na www.Totolotek.pl to przepustka do gry bez 12% opłaty na rzecz państwa. Co najważniejsze, wspomniana oferta obowiązuje zarówno w przypadku meczów we wtorek, jak i środę. Niektóre firmy bukmacherskie udostępniają podobne promocje, ale tylko raz w tygodniu – Totolotek tego typu akcje organizuje regularnie, a w przypadku Ligi Mistrzów – zawsze!

Aby obstawiać mecze bez podatku na Ligę Mistrzów nie trzeba spełniać szczególnych warunków, a już na pewno nie takich, które są niemożliwe do realizacji. Przede wszystkim, trzeba zagrać za co najmniej 100 PLN. Szczegółowe dane na temat warunków promocji znajdziecie poniżej:

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
  • Kupon prosty TotoMix lub Live
  • Tylko w dni rozgrywania Ligi Mistrzów
  • Minimalny kurs na kuponie 2,00
  • Zarówno na stronie internetowej, jak i poprzez aplikację mobilną!

Jeżeli chcesz sprawdzić aktualnych faworytów i kursy na Ligę Mistrzów, wystarczy, że klikniesz TUTAJ!

Obstawianie meczów Ligi Mistrzów
Obstawianie meczów Ligi Mistrzów

Obstawianie Ligi Europy bez podatku

Podobnie jak w przypadku Ligi Mistrzów, może jest także zupełnie legalne obstawianie Ligi Europy bez podatku. Warunki, jakie trzeba spełnić w przypadku tych rozgrywek nie różnią się zbytnio od tych, o jakich pisaliśmy już powyżej. Mimo wszystko, warto przypomnieć najważniejsze z nich:

  • Zakłady przedmeczowe
  • Obstawianie na żywo
  • Stawka minimum 100 PLN
  • Kurs wynoszący co najmniej 2.00
  • Tylko mecze Ligi Europy na kuponie!

Oferta bez podatku na Ligę Europy dostępna jest dla wszystkich, którzy posiadają konto na www.Totolotek.pl. Warto podkreślić, że obowiązuje tylko w czwartki bądź ewentualnie inne dni, gdy grają piłkarze występujący w rozgrywkach Ligi Europy.

U legalnego bukmachera Totolotek można obstawiać na zwycięzców meczu, całego turnieju, kartkowiczów, strzelców rzutów karnych, liczbę rzutów rożnych i nie tylko. Wybór zakładów jest ogromny, dlatego warto go sprawdzić i zdecydować, jak spełnia nasze konkretne potrzeby bukmacherskie.

Kursy na Ligę Europy 2018
Kursy na Ligę Europy 2018

Zasady zawarte w regulaminie ofert bez podatku na LM i LE:

– W ramach promocji użytkownicy serwisu po spełnieniu warunków określonych niniejszym regulaminem Promocji otrzymają w momencie zawarcia zakładu podwyższenie przewidywanej wygranej poprzez zawarcie zakładu ze współczynnikiem 1,003 (standardowy współczynnik wynosi 0,880)

– Uczestnikami mogą być wyłącznie osoby fizyczne, które ukończyły 18 lat.

– Minimalna stawka kuponu to 100 złotych

–  Promocją objęte są wyłącznie zakłady proste (promocją nie dotyczy zakładów systemowych)

– Z Promocji uczestnik może skorzystać wiele razy w trakcie trwania Promocji.

– Promocją nie będą objęte wygrane, na których nastąpiło unieważnienie zdarzenia lub zwroty stawek oraz kupony zawarte za środki bonusowe.

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button