Jak przygotować się na obstawianie meczów

Bukmacher Bwin już niedługo rozpocznie swoją działalność w Polsce. Będzie to zresztą jego drugie podejście do naszego rynku. Buk był już bowiem aktywny w jego obrębie, jeszcze przed wprowadzeniem wymogu co do posiadania licencji na świadczenie usług bukmacherskich. Jak przygotować się do jego powrotu w sposób należyty?

Jak przygotować się na obstawianie meczów

1. Przygotuj środki na typowanie

Możemy mieć pewność, że Bwin bez depozytu nie pozwoli typować zbyt dużo (choć bonusy mogą dać nam nieco dodatkowych środków na start). Właśnie dlatego warto, abyś przygotował sobie odpowiedni budżet. Zwłaszcza że na samym początku jego oferta kursowa może być bardziej niż atrakcyjna.

Ile środków powinieneś przygotować?  To już Twoja indywidualna decyzja. Pamiętaj jednak, by podążać w tym za swoim zdrowym rozsądkiem. Ilość środków przeznaczanych na obstawianie powinna być zawsze adekwatna do Twoich możliwości finansowych. Nie wpłacaj więcej niż mógłbyś z czystym sumieniem… stracić. To podejście, którego trzymają się również profesjonalni typujący.

2. Zastanów się nad tym, co będziesz chciał obstawiać

Gdy Bwin wystartuje, z całą pewnością będzie chciał zaoferować swoim klientom jak najwięcej. Można jednak spodziewać się, że jego oferta skierowana do Polaków będzie dokładnie taka sama, jak ta przedstawiana do użytkowników jego zagranicznych serwisów internetowych. Dobrze jest pomyśleć, z których jej elementów będziesz chciał korzystać. Bwin podobnie jak STS na pewno jest atrakcyjną opcją w kontekście Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy, które oficjalnie sponsoruje. Jak sugerują pojawiające się w sieci na temat Bwin opinie, doskonale radzi sobie on również w przypadku mniej popularnych dyscyplin sportu, uznawane za bardziej niszowe.

3. Pamiętaj o weryfikacji konta

Bukmacher będzie działał w naszym kraju w pełni legalnie, co oznacza, że będzie wymagał od Ciebie zweryfikowania konta. Podobnie, jak u wszystkich innych operatorów zakładów wzajemnych, tak i u niego będziesz musiał podesłać dowód tożsamości. Nie wiadomo jeszcze, czy Bwin zaoferuje konto tymczasowe. Dlatego też najlepiej przygotować się na to, że już w czasie zakładania u niego konta będzie trzeba dostarczyć mu niezbędne dokumenty. Pamiętaj, że musi to być skan lub zdjęcie dowodu, które:

  • przedstawia jego dwie strony (dwa osobne zdjęcia są dopuszczalne),
  • jest wyraźne i czytelne,
  • przedstawia dowód w całości – koniecznie z wszystkimi jego rogami (sugerującymi ważność dokumentów),
  • potwierdza dane wpisane w czasie zakładania konta u bukmachera.

Zobacz aktualne opinie o Total Casino – czy to bezpieczne miejsce?

4. Miej oko na kod promocyjny

W Bwin bez depozytu nie będzie można typować – o ile nie sięgnie się po bonusy bukmacherskie mogące to umożliwić. Bardzo prawdopodobne, że będzie to jeden z tych bukmacherów, u których będzie można skorzystać z kodu promocyjnego. Dlatego też warto zachować czujność i śledzić nasz serwis internetowy. Gdy tylko taki kod się pojawi, z pewnością go zapewnimy. Pamiętaj, by wstrzymać się z rejestracją do momentu, w którym będziesz go posiadał. Jego wpisanie jest bowiem możliwe wyłącznie raz – właśnie w czasie zakładania konta.

5 / 5. Ocen: 5

Legalni bukmacherzy online

Back to top button