Sporty wirtualne u bukmachera. Praktyczne rady dla początkujących

Sporty wirtualne już od dłuższego czasu stanowią integralną część oferty wszystkich polskich operatorów przyjmujących zakłady bukmacherskie. Mimo, że debiutowały zaledwie kilka lat temu w postaci usługi dodatkowej, szybko weszły do kanonu, a z miesiąca na miesiąc przyciągały (i nadal to robią) mnóstwo nowych typujących z naszego kraju. W tym poradniku skupimy się na tym, by przedstawić wskazówki związane z ich typowaniem – takie, które pozwolą nam znacząco zwiększyć jego skuteczność i sprawić, by były one dla nas po prostu opłacalne.

Sporty wirtualne u bukmachera. Praktyczne rady dla początkujących
Sporty wirtualne u bukmachera. Praktyczne rady dla początkujących

Obstawianie sportów wirtualnych – na czym to polega?

Choć ze względu na swoją szybką formułę (podobną, która cechuje chociażby legalny poker czy inne gry karciane) typowanie sportów wirtualnych jest przez wielu profesjonalistów bagatelizowane, tak naprawdę wymaga nie lada umiejętności, dostosowanych właśnie do tej formuły. Poniżej przedstawiamy kilka naszych porad, które uczynią nasze typy bukmacherskie na sporty wirtualne lepszymi i przynoszącymi większe wygrane przy ich przetapianiu na właściwe zakłady bukmacherskie.

Interfejs w Virtual Sports ma ogromne znaczenie

Podstawą sukcesów w obrębie sportów wirtualnych jest zapoznanie się z interfejsem, różnym dla każdego operatora przyjmującego zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne. Ten może z pozoru wydawać się bardzo skomplikowany –  tak naprawdę jednak, po jego opanowaniu, można się nim szybko i sprawnie posługiwać. Jest to bardzo ważne przy tak dynamicznych rozgrywkach i krótkim czasie na składanie zakładów.

bonusy bez depozytów 2020 od sts
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Jak zacząć obstawiać mecze wirtualne?

Jako że transmisje w sportach wirtualnych możemy oglądać bez obstawiania ich, jesteśmy w stanie nabywać w nich doświadczenie po prostu oglądając, zapisując swoje typy bukmacherskie na kartce (lub w notatniku czy arkuszu kalkulacyjnym), wraz z ich rozwiązaniem, a potem to analizując. Pozwoli nam to nabyć doświadczenie bez potrzeby wydawania na to pieniędzy.

Budżet – pilnujmy go na każdym kroku!

Sporty wirtualne (w przeciwieństwie do innych usług dodatkowych, jak ta pozwalająca obstawiać legalny poker) bazują na algorytmach komputerowych, które zestawiają statystyki i wplatają w nie element losowy. W związku z tym bywają bardziej przewrotne, niż jakakolwiek inna dyscyplina. Właśnie dlatego nigdy nie stawiajmy w nich wszystkiego na jedną kartę, a zawsze grajmy za niewielką część naszego ogólnego budżetu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nigdy nie grajmy pod wpływem emocji. U bukmacherów to pułapka!

Spotkania w obrębie sportów wirtualnych rozgrywają się na tyle szybko, że wzbudzają w nas olbrzymie emocje – nie dajmy im wziąć góry nad rozsądkiem i cały czas obstawiajmy według tego, co mówi nam rozum. Usługa bazuje na sztywnych algorytmach komputerowych z zaledwie domieszką losowości – my też używajmy logiki. Komputery nie pozwalają sobie na emocje.

Wirtualne sporty u bukmachera online
Wirtualne sporty u bukmachera online

Statystyki a wirtualne sporty. Czy to ważny element gry?

Wszyscy bukmacherzy z ofertą na sporty wirtualne pod transmisjami zamieszczają mnóstwo różnych statystyk – nie są one wcale zbędne. To na nich bazuje algorytm komputerowy przy ustalaniu wyników – pamiętajmy o tym, dokładnie je analizując i na ich podstawie podejmując swoje własne decyzje.

Bukmacherzy z najlepszą ofertą na sporty wirtualne

Większość legalnie działających bukmacherów posiada w swojej ofercie sporty wirtualne, pokrywając je w mniejszym lub większym stopniu. Dwóch, o których wspomnimy za chwilę najbardziej przykłada się do swojej oferty na nie, nie tylko proponując bardzo korzystne kursy na większość z nich, ale też przedstawiając je w najbardziej atrakcyjny sposób.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Sporty wirtualne w STS

STS daje dostęp do bardzo bogatej palety sportów wirtualnych, pozwalając nam na typowanie rozgrywek w piłkę nożną, tenisa, koszykówkę, wyścigi koni i psów. Wszystkie rozgrywki prezentuje w bardzo atrakcyjny sposób, w postaci generowanych przez komputer animacji, do złudzenia przypominających dobrze zrealizowaną grę komputerową. STS proponuje też łatwy do ogarnięcia interfejs, ale też pozwala na szybkie zorientowanie się w formule każdej z gier.

Sporty wirtualne w Fortunie

Fortuna umożliwia typowanie piłki nożnej, wyścigów psów i koni, żużla oraz wyścigów samochodowych. Wszystko to zostało zaprezentowane w bardzo atrakcyjny sposób, a w dodatku zamknięte w interfejs prosty do opanowania również dla początkującego typującego.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button