PZBUK legalny bukmacher. Oferta, bonus powitalny, obstawianie

PZBUk to firma bukmacherska, która działa na polskim rynku całkowicie leganie. Poznaj już teraz, jaki bonus powitalny oferuje swoim nowym graczom oraz co dokładnie znajduje się wśród dostępnych w niej usług!

PZBUK legalny bukmacher. Oferta, bonus powitalny, obstawianie
PZBUK legalny bukmacher. Oferta, bonus powitalny, obstawianie

Cherry Online bukmacher w Polsce

PZBUK to dość tajemniczy skrót. Mało kto niezwiązany z branżą wie, że za tą marką stoi Cherry Online, czyli skandynawska marka znana chociażby za sprawą ComeOn.

Co właściwie ma oznaczać bukmacher PZBUK? Jest to odchudzona nazwa Polskich Zakładów Bukmacherskich. Biorąc pod uwagę, że za całą stroną stoi skandynawska firma, pomysł nie do końca wydaje się trafiony. Nie to jednak jest najważniejsze i nie na tym będziemy się skupiać.

forbet bonus za darmo kod promocyjny "BETONLINE"
forbet bonus za darmo kod promocyjny „BETONLINE”

Jeżeli chcesz zagrać w PZBUK, możesz to na ten moment zrobić tylko w internecie. Bukmacher nie posiada licencji na przyjmowanie zakładów w punktach naziemnych i zgodnie z naszymi informacjami wcale nie planuje tego zmieniać.

PZBUK recenzja bukmachera

Strona internetowa PZBUK dostępna jest całkowicie w języku polskim. Niestety, gracze zarejestrowani u bukmachera nie otrzymują do dyspozycji aplikacji mobilnej, a więc skazywani są na typowanie za pośrednictwem portalu – albo w pełnej wersji, albo wersji na smartfony.

Każdy, kto postanowi założyć konto w PZBUK, może liczyć na bonus powitalny przy pierwszej wpłacie. Premia to 150% wartości debiutanckiego przelewu. Łącznie dzięki tej promocji można otrzymać 500 PLN na obstawianie – wpłacasz 200 PLN, bukmacher daje ci 300 PLN, a więc w sumie masz pół tysiąca na grę!

Sklep Gracza PZBUK
Sklep Gracza PZBUK

Mimo że przy rejestracji na stronie PZBUK widnieje rubryka do wpisania kodu promocyjnego, w chwili obecnej żaden nie jest aktywny. Promocja na start jest więc dostępna dla każdego dokładnie pod taką samą postacią.

PZBUK aktualna oferta i bonusy

Osoby zarejestrowane w PZBUK mogą robić wirtualne zakupy w tak zwanym Sklepie Gracza. Wymienia się w nim punkty zdobyte za aktywność na różnego rodzaju bonusy. Darmowy Zakład, a może premia przy następnym doładowaniu konta? Tak naprawdę każdy jest w stanie znaleźć tu coś dla siebie – to na pewno ciekawa alternatywa dla standardowych bonusów.

Niestety, Polskie Zakłady Bukmacherskie nie mogą pochwalić się wysokimi kursami w ofercie. Pod tym względem strona ta ma jeszcze sporo do nadrobienia, by zbliżyć się do konkurencji. Mamy tutaj za to możliwość oglądania NBA online albo skorzystania z funkcji cashout, czyli można zamknąć kupon przed jego końcem!

Osoby grające w PZBUK otrzymują podwyższone wygrane przy okazji stawiania kuponów z większą liczbą zdarzeń. Brakuje tutaj jedynie dni, w których możliwe byłoby obstawianie bez podatku, ale może i na to przyjdzie pora.

rejestracja konta pzbuk
rejestracja konta pzbuk

Opinie o PZBUK

Przeglądając internet, można natrafić na wiele negatywnych i pozytywnych opinii dotyczących PZBUK. Te najciekawsze postanowiliśmy wam zacytować:

„Bukmacher z podstawowymi funkcjami. Do ideału to brakuje mu wiele, ale jeszcze bym go całkowicie nie skreślał”.

„W ostatnim czasie sporo się tu zmieniło. Jestem w PZBUK prawie od początku i widzę naprawdę ogromna różnicę w porównaniu z tym, co było. To bardzo dobrze świadczy o stronie i nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości!”

pzbuk bukmacher zakłady live
pzbuk bukmacher zakłady live

„Fajny bonus powitalny na start. Odebrałem bez problemu. Kursy mogłoby być wyższe, ale za to są transmisje koszykówki za darmo, a właśnie ten sport obstawiam najczęściej!”

A jakie jest twoje zdanie na temat PZBUK? Może podzielisz się nim z Czytelnikami naszego portalu? Czekamy na wszystkie recenzje – nie tylko te stawiające buka w dobrym świetle! :)


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button