STS daje graczom voucher 40 PLN. Obstawiaj w apce bez kasy!

Nie miałeś jeszcze okazji wypróbować aplikacji mobilnej od STS? Już teraz możesz ją pobrać i otrzymać 40 PLN jako voucher na obstawianie! Dowiedz się więcej już teraz!

STS daje graczom voucher 40 PLN. Obstawiaj w apce bez kasy!
STS daje graczom voucher 40 PLN. Obstawiaj w apce bez kasy!

Voucher od bukmachera STS

Promocja na voucher STS jest dostępna tylko dla osób, które jeszcze nie pobierały na swój telefon aplikacji mobilnej STS. Możesz mieć konto u bukmachera, ale w dniach 7-10 musisz po raz pierwszy skorzystać z apki, by otrzymać premię!

Bonus 40 PLN dostępny jest dla graczy, którzy pobiorą aplikację, a następnie zalogują się w niej na swój profil. Sprawa jest prosta: akceptujesz bonus, a następnie masz kasę do wykorzystania w STS!

bukmacher sts voucher
bukmacher sts voucher

40 PLN na obstawianie w aplikacji

Jeżeli masz system Android w smartfonie, aplikację pobierzesz z oficjalnej stronie STS, czyli STS.pl. Łatwiej mają użytkownicy iOS-a, gdzie wszystko dostępne jest po prostu w AppStore.

Voucher 40 PLN jest dostępny tylko do dnia 10 czerwca. Nie odbierając go do tego czasu, dajesz do zrozumienia, że nie jesteś nim zainteresowany.

W najbliższych dniach Polska gra przeciwko Macedonii i Izraelowi w eliminacjach Euro 2020. Może to dobra okazja do tego, by sprawdzić się w obstawianiu?

Nie jesteś klientem STS? Zmienisz to w kilka chwil, wypełniając krótki formularz rejestracyjny. Co ciekawe, możesz wpisać STS kod promocyjny i otrzymać 29 PLN bez depozytu na dobry początek, a następnie nawet 1000 PLN za pierwszy przelew!

sts kod promocyjny. Kod "BETONLINE = 29 PLN bonus bez depozytu
Darmowy kod promocyjny w STS. Kod „BETONLINE” 29 PLN bonus bez depozytu

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button