Betclic kontakt. Jak napisać lub zadzwonić na support?

W jaki sposób wygląda u bukmachera Betclic kontakt z klientem? Czy da się tutaj załatwić sprawę przez czat albo telefon? Support w Betclic Polska jest dostępny całą dobę?

Betclic kontakt. Jak napisać lub zadzwonić?
Betclic kontakt. Jak napisać lub zadzwonić na support?

Kontakt z Betclic Polska. Dane adresowe + podstawowe informacje

Bukmacher Betclic nie działa na polskim rynku od niedawna, jednak cały czas jest „świeżakiem”, jeśli chodzi o legalną działalność internetową. Marka Betclic Polska nie posiada w naszym kraju imponującej siedziby, dlatego też kontakt z nią jest mocno utrudniony. Na żywo spotkanie z przedstawicielem firmy w zasadzie w ogóle nie jest możliwe, co jest raczej standardem na rynku bukmacherskim.

Jeżeli już jakikolwiek z bukmacherem Betclic kontakt, to przede wszystkim online. Opisywana firma stawia na nowoczesne rozwiązania, dlatego nie ma się co spodziewać tego, że zostanie wkrótce uruchomiona dla klientów Betclic infolinia. Prawdopodobnie nie powstanie też nigdy support Betclic działający w jakimś punkcie stacjonarnym.

bonusy bez depozytów 2022 od sts
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Betclic w Polsce oferuje swoje usługi pod oficjalną nazwą Gaming in Poland. W rejestrze działalności możemy znaleźć informacje, że siedziba mieści się przy ul. Zwycięskiej 20A/204 we Wrocławiu, jednak sam bukmacher podkreśla, iż w tym miejscu nie jest możliwe załatwienie jakiejkolwiek sprawy związanej z bieżącą działalnością marki.

Czat internetowy w Betclic. Jak porozmawiać online z supportem?

Skoro interesuje nas kontakt z bukmacherem, prawdopodobnie na samym początku będziemy chcieli sprawdzić, jak wygląda w Betclic czat. Rozmowa przez internet wydaje się być obecnie najpowszechniejszą formą kontaktu z portalem przyjmującym zakłady online. Niestety, Betclic chat live oraz nic podobnego nie jest dostępne na www.Betclic.pl. Pozostaje mieć nadzieję, że wkrótce się to zmieni.

Trzeba przyznać, że brak czatu online jest ogromną wadą bukmachera Betclic w Polsce. Klienci w sieci często narzekają na to, iż trudno jest skontaktować się z tą marką, by uzyskać szybką pomoc. Owszem, wszelkie sprawy załatwiane są z pozytywnym sutkiem, ale nie odbywa się to na pewno w ekspresowym tempie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Nie wiadomo, czy pojawi się kiedyś w dziale Betclic support jakiś czat z konsultantem. Byłoby to na pewno spore ułatwienie dla klientów, lecz o takim rozwiązaniu jak na razie można tutaj jedynie pomarzyć.

W aplikacji mobilnej Betclic sytuacja nie jest odmienna. W przypadku programu na smartfony również nie ma możliwości wygodnego skontaktowania się z pracownikiem bukmachera.

Biuro Obsługi Klienta Betclic. Jaki kontakt wybrać?

Jeżeli chcemy dowiedzieć się czegoś na temat oferty bukmachera Betclic albo mamy pewne problemy z funkcjonowaniem tej strony czy też naszego konta, jedyną możliwością kontaktu stanowi e-mail.

betclic kod promocyjny na bonus
BetClic kod promocyjny. Bonus na specjalnych warunkach!

W odpowiedniej zakładce na oficjalnej stronie www.Betclic.pl znajdziemy wykaz adresów, pod którymi można uzyskać pomoc w konkretnych sprawach. Co oczywiste, za każdym razem możemy liczyć na pomoc w języku polskim i nie ma tutaj znaczenia czy nasza sprawa należy do tych standardowych, czy bardziej zagmatwanych.

Niestety, support Betclic ma jeszcze wiele do nadrobienia, by stać się jednym z najlepiej ocenianych tego typu miejsc w kraju. Polska konkurencja pod tym względem mocno przewyższa tę markę, ale nie wydaje się, aby komukolwiek w Betclic to przeszkadzało. Pozostaje zatem czekać na dalszy rozwój sprawy.

Wybór właściwej formy kontaktu nie stanowi tutaj żadnego problemu. Nie jest uruchomiony dla graczy Betclic numer telefonu, a kontakt przez czat jest niemożliwy. Pozostaje zatem wiadomość e-mail.

Betclic kontakt – Bukmacherzy z dobrą obsługą klienta – kontakt i support w kilka chwil

Jedni kontaktują się z bukmacherem dość często, a inni niekoniecznie. Nie zmienia to zupełnie faktu, że dobry support to podstawa i na pewno bukmacher pozwalający na bezproblemowy kontakt jest uważany za bardziej godnego uwagi.

W Polsce nie brakuje bukmacherów, u których Biuro Obsługi Klienta jest pozytywnie oceniane. Szczególnie mocno należy wyróżnić tutaj stronę www.STS.pl, gdzie gracze mogą skorzystać z czatu dostępnego 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Co bardzo ważne, sam komunikator działa zarówno w przypadku zarejestrowanych, jak i tych, którzy nie mają konta i zamiast internetu wybierają tradycyjne punkty stacjonarne!

Betclic w Polsce. Jaki kontakt z klientem?
Betclic w Polsce. Jaki kontakt z klientem?

Każdy, kto chce przekonać się, jak działa najlepiej oceniany support w Polsce, może założyć darmowe konto na www.STS.pl w dowolnym momencie. Rejestracja u tego bukmachera jest bardzo szybka, a kod promocyjny „BETONLINE” pozwala tu na zdobycie 29 PLN bez wpłaty na postawienie dowolnego kuponu!

Nie zawsze kontakt e-mailowy powinien być traktowany jako coś złego. Pamiętajmy jednak, by przede wszystkim sprawdzać, jak długo czeka się na odpowiedź – to ma zazwyczaj największe znaczenie.

Najlepszy support bukmacherski w Polsce. Lista 2023:

  1. www.STS.pl – e-mail oraz specjalny czat z wieloma działami. Support działa 24 godziny na dobę i jest dostępny we wszystkie dni tygodnia
  2. www.Betfan.pl – bardzo szybko udziela odpowiedzi. Możemy też zaproponować bukmacherowi własny zakład do zagrania!
  3. www.eFortuna.pl – ekspresowo załatwia sprawy i nigdy nie pozostawia gracza bez pomocy. Jeżeli chcemy założyć tu konto, dostaniemy na start 20 PLN bez wpłaty. Kod promocyjny „BETONLINE„.

Miejsca mogą się, oczywiście, zmieniać i nie dla każdego mogą rzetelnie wskazywać aktualną sytuację na rynku. Pamiętajmy, że nasze zestawienie opiera się na popularności, a nie głosach od pojedynczych osób. Błędy zdarzają się nawet najlepszym, ale najważniejsze jest to, by w stosunku do pozytywnych opinii tych negatywnych było możliwie jak najmniej.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursy 🔥Superbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacja 📱eTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalna ❤️STS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynków 🎪Fortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocja 🤩Fuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

Kontakt z Betclic i innymi bukmachera – w czym mogą pomóc?

Kontakt z firmą bukmacherską może być przydatny z różnych powodów, na przykład:

  1. Weryfikacja danych – jeśli chcesz założyć konto w danej firmie bukmacherskiej, może być konieczne potwierdzenie Twoich danych osobowych, takich jak imię, nazwisko, adres zamieszkania i numer telefonu. W takim przypadku możesz skontaktować się z firmą bukmacherską, aby uzyskać informacje na temat procesu weryfikacji.
  2. Pytania dotyczące oferty – jeśli interesuje Cię oferta danej firmy bukmacherskiej, ale masz pytania dotyczące konkretnej dyscypliny sportowej, zakładów lub promocji, możesz skontaktować się z obsługą klienta, aby uzyskać odpowiedzi na swoje pytania.
  3. Problemy techniczne – jeśli masz problemy z zalogowaniem się na swoje konto, obstawianiem zakładów lub korzystaniem z innych funkcjonalności oferowanych przez firmę bukmacherską, możesz skontaktować się z obsługą klienta w celu uzyskania pomocy technicznej.
  4. Reklamacje i skargi – jeśli jesteś niezadowolony z jakości świadczonych usług lub masz inne problemy związane z działalnością firmy bukmacherskiej, możesz skontaktować się z obsługą klienta, aby zgłosić swoją reklamację lub skargę.

Warto pamiętać, że większość firm bukmacherskich oferuje różne kanały kontaktu, takie jak telefon, e-mail czy czat na żywo, dzięki czemu masz możliwość wyboru najlepszej dla siebie opcji kontaktu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 71

Legalni bukmacherzy online

Back to top button