Betclic kod na bonus powitalny 550 zł. Cashback w pierwszym kuponie online!

Bonus powitalny w Betclic Polska to nawet 550 złotych jako cashback. Oferta obowiązuje do odwołania, ale trzeba w niej podać kod promocyjny KOD550. Oto szczegóły istotne dla każdego typera!

Betclic kod na bonus powitalny 550 zł. Cashback w pierwszym kuponie online!
Betclic kod na bonus powitalny 550 zł. Cashback w pierwszym kuponie online!

Betclic kod promocyjny 2020

Przy zakładaniu profilu gracza na www.Betclic.pl trzeba pamiętać o jednym – dostępny cashback dotyczy tylko i wyłącznie nowych graczy, którzy wykorzystają kod promocyjny Betclic 2020. Jeżeli przy rejestracji nie wpiszemy specjalnego hasła bonusowego KOD550, nie otrzymamy premii 550 zł!

Cashback dostępny u bukmachera Betclic jest najwyższy w Polsce. Tylko tutaj można otrzymać aż tak wysoką premię na zasadzie ubezpieczenia pierwszego kuponu – im więcej gracz postawi, tym pokaźniejszą kasę będzie mógł otrzymać jako cashback.

Dodatkowe pieniądze przyznawane są automatycznie w przypadku, gdy pierwszy kupon zagrany na stronie www.Betclic.pl okaże się nietrafiony. W razie zwycięstwa gracz, oczywiście, otrzymuje wygrane na normalnej zasadzie. Wszystko zależy od ogólnych możliwości finansowych oraz obranej strategii bukmacherskiej.

Betclic kod promocyjny 2020
Betclic kod promocyjny 2020

Betclic bonus powitalny dla nowych graczy – cashback 2020

Promocja na start dostępna jest tylko dla tych osób, które jeszcze nie posiadają konta w Betclic Polska, jednak chcą je założyć i tym samym rozpocząć obstawianie meczów przez internet. Premia powitalna do odebrania jest tylko na samym początku – kolejne kupony już nie podlegają ubezpieczeniu.

Gdzie wpisuje się kod promocyjny w Betclic? Przygotowano do tego odpowiednią rubrykę na końcu formularza rejestracyjnego. Dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z bukmacherką, mamy specjalną grafikę, gdzie miejsce na kod jest oznaczone czerwoną, dobrze widoczną, strzałką. To właśnie tu wpisuje się Betclic kod promocyjny!

Kod na bonus cashback. 550 złotych od Betclic Polska na start!

Jeżeli już mamy konto w Betclic, możemy korzystać z licznych ofert specjalnych przygotowanych przez tego bukmachera, a dodatkowo należy nam się dostęp do darmowych meczów przez internet. Wszystko to w ramach jednego profilu, który zakłada się z kodem KOD550 na stronie www.Betclic.pl.

Uwaga! Oferta powitalna na cashback 550 jest limitowana. Na ten moment jest dostępna, ale w razie jakichkolwiek zmian, będziemy was informować. Czytajcie naszą stronę, by niczego nie przegapić!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button