LV BET bonusy bukmacherskie 2022. Co do zdobycia?

LVBET to bukmacher, który może pochwalić się wieloma bonusami i promocjami. Nie sposób pominąć tej kwestii, opisując tego buka. Poniżej postaramy się nieco przybliżyć bonusy i promocje, które zostały przygotowane przez LVBET. 

LV BET bonusy bukmacherskie 2021. Co do zdobycia?
LV BET bonusy bukmacherskie 2022. Co do zdobycia?

Bonus bez depozytu – 20 złotych na start 

Bukmacher LVBET przygotował dla nas ofertę bez depozytu o wartości 20 złotych (1 złotych z mnożnikiem x 20). Jeśli skorzystamy z odpowiedniego linku i otworzymy darmowe konto z promocyjnym kodem LVBET, możemy aktywować 20 złotych bonusu bez depozytu. 

Ważne jest to, by przy zakładaniu konta podać przygotowany przez LVBET kod promocyjny 2022, który brzmi „BETONLINE„.

superbet legalny czy nie
Legalny bukmacher Superbet – kod promocyjny na bonus

Zastosowanie bonusu z mnożnikiem x 20, możliwe jest wyłącznie w zakładach kombi, które składają się z minimum 3 zdarzeń mających łączny kurs na kuponie minimum 2,50, jak i minimalny kurs dla każdego zdarzenia 1,25. Z kolei zaś wygrane pochodzące z bonusu bez depozytu, muszą zostać obrócone przynajmniej 2 razy po kursie 2,0, żebyśmy mogli je wypłacić na nasze konto bankowe. 

3000 PLN od depozytów, czyli premia powitalna LVBET

Po dokonaniu pierwszej wpłaty otrzymamy na start 100 procent od depozytu (1 procent z mnożnikiem x 100), a zatem jeśli wpłacimy 100 złotych, otrzymamy ekstra 100 złotych (czyli łącznie będziemy mieć 200 złotych). Maksymalny bonus, jaki możemy otrzymać to 2000 złotych. Musimy niewątpliwie spełnić kilka istotnych warunków. Depozyt musi wynieść przynajmniej 50 złotych, zaś postawiony przez nas kupon za bonusowe środki, posiadać minimum 3 zdarzenia z kursem łącznym minimum 2,50 i minimum 1,25 na każdą spośród selekcji. 

Następny bonus możemy zgarnąć w przypadku drugiej wpłaty. Nasz depozyt także musi wynieść minimum 50 złotych, a otrzymamy za niego 50 procent wartości wpłaconych wcześniej pieniędzy, czyli gdy zdeponujemy 100 złotych, otrzymamy wówczas 50 złotych ekstra. Maksymalnym możliwym bonusem jest 1000 złotych. Warunki, które musi spełnić kupon, są takie same jak w wypadku bonusu od naszego pierwszego depozytu. 

Należy przyznać, iż oferta po dokonaniu wpłaty jest bardzo atrakcyjna. Tym bardziej, iż gracze, którzy wpłacą mniej aniżeli 50 złotych także mogą dostać bonus. Dokonajmy więc depozytu za minimum 10 do 49 złotych i wyślijmy wiadomość mailową pod adres promocje@lvbet.pl, umieszczając w tytule – Bonus powitalny. Dostaniemy wówczas bonus mający wysokość maksymalnie do 100 procent naszego depozytu, niewątpliwie jeżeli spełnimy warunki naszego kuponu (3 zdarzenia o łącznym kursie 2,50, zaś kurs na jedną spośród selekcji musi wynosić 1,25). 

Miejmy jednakże na uwadze, iż wygranych pochodzących z bonusowych środków nie możemy ot tak po prostu wypłacić. Musimy niestety spełnić pewne warunki obrotowe. Bonus od pierwszej wpłaty powinien zostać obrócony 4 razy po minimalnym kursie 2,0, zaś bonus od kolejnego depozytu 3 razy po minimalnym kursie 2,0.

LVBET obstawianie bez podatku 2022

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeśli zarejestrujemy konto w LVBET, możemy skorzystać dodatkowo z promocji, dzięki której przez okres dwóch tygodni będziemy mogli obstawiać zakłady bez żadnego podatku. Co musimy zrobić, aby móc skorzystać z takiej promocji? Na pewno założyć swoje konto u tego buka. Później obstawiać zakłady z minimum trzema zdarzeniami i całkowitym kursem minimum 2,40. Od stawki, która zostanie postawiona na zakłady spełniające tenże warunków, nie będzie w ogóle odciągnięty podatek. I tak przez kolejne dwa tygodnie od momentu rejestracji. 

Specjalny cashback. Jak dostać nawet 333 PLN od LVBET?

Zakłady bukmacherskie LVBET online
Zakłady bukmacherskie LVBET online

Jeżeli skorzystamy z dwóch wcześniejszych ofert, przy wpłaceniu trzeciego depozytu za minimum 25 złotych, musimy zaznaczyć opcję Zakład bez ryzyka 333 złotych. Pierwszy spośród zakładów z kursem minimalnym 1,75, który postawimy zostanie ubezpieczony. Jeżeli przegramy, otrzymamy zwrot stawki do 333 złotych. Żeby jednakże móc wypłacić środki pochodzące z cashbacku, musimy dokonać 1 obrotu po minimalnym kursie 1,75. 

Darmowy zakład 50 PLN

A co z zakładem darmowym mającym wartość 50 złotych? Już spieszymy z wytłumaczeniem. Dodatkowe 50 złotych na zakłady możemy otrzymać, jeżeli jesteśmy posiadaczki karnetu na odpowiedni sezon jednego spośród piłkarskich klubów, które sponsorowane są przez buka LVBET. Będą to: Stal Mielec, Widzew Łódź i Wisła Kraków. Co musimy zrobić, żeby móc wypłacić zakład darmowy bez depozytu? I w tym przypadku odpowiedź będzie jeszcze lepsza od samego bonusu od LVBET. Bardzo niskie wymogi, które trzeba spełnić powodują, iż otrzymujemy jeszcze większą szansę na poszerzenie własnego portfela. Warunkiem wypłaty będzie 4-krotne obrócenie po minimalnym kursie 1,75. 

Jakie jeszcze promocje przygotował dla nas LVBET? 

To, czym odznacza się bukmacher LVBET to zdecydowanie oferta promocyjna. Żaden inny buk nie ma aż tylu różnych ofert dla swoich użytkowników. Są to nie tylko stałe, ale również tymczasowe promocje. Pośród tych stałych, trzeba na pewno wymienić: 

  • varyfikację LVBET w Ekstraklasie – w wypadku tejże promocji gracze mogą otrzymać zwrot stawki w wypadku, kiedy kupon okaże się być przegrany poprzez cofnięcie bramki przez sędziego po tym, jak skorzystają z systemu VAR,
  • bezpieczny kupon – jest to zwrot stawki w wypadku, kiedy postawimy kupon z minimum 5 zdarzeniami, zaś jedno spośród nich nie będzie trafione, 
  • gruby kupon – warto skorzystać z przygotowanego przez buka LVBET kuponu i zyskać przy tym nawet 20 procent jego wartości. 

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

3.5 / 5. Ocen: 2

Legalni bukmacherzy online

Back to top button