Legalny bukmacher Totolotek od teraz kojarzy się… ze słońcem!

Totolotek zaprezentował nowe logo firmy. Od teraz ten legalny bukmacher kojarzony będzie głównie za sprawą uśmiechniętego słońca. A to dopiero początek zapowiadanych zmian!

Legalny bukmacher Totolotek od teraz kojarzy się... ze słońcem!
Legalny bukmacher Totolotek od teraz kojarzy się… ze słońcem!

Totolotek nowe logo

Firma bukmacherska Totolotek kierowana jest obecnie przez nowego właściciela. To właśnie za jego sprawą logo marki zmienione zostało na charakterystyczne, uśmiechnięte słońce.

Jakkolwiek to nie wygląda, plany dotyczące przyszłości Totolotka naprawdę wyglądają ciekawie. Planowany jest nowy wygląd strony, poszerzenie oferty zakładów do 40.000 miesięcznie, a do tego unowocześnienie obstawiania na platformach mobilnych.

sts kod promocyjny. Kod "BETONLINE = 29 PLN bonus bez depozytu
Darmowy kod promocyjny w STS. Kod „BETONLINE” 29 PLN bonus bez depozytu

Nowy właściciel Totolotka. Będzie rewolucja?

Skala operacji jakiej właśnie dokonujemy jest bezprecedensowa na polskim rynku zakładów wzajemnych. Jest to możliwe dzięki pozyskaniu inwestora, który dysponuje nowoczesną technologią i wierzy zarówno w rozwój kanału internetowego, jak i sieci retail. To dla marki Totolotek i każdego jej pracownika z osobna wielkie wyzwanie, którego finalnym celem minimum jest umocnienie się na podium największych marek bukmacherskich w kraju.” – mówił Adam Lamentowicz, Prezes Totolotek SA.

Czy bukmacher Totolotek będzie niedługo pokazywał mecze online albo oferował jeszcze pokaźniejszy bonus powitalny na start? Jeszcze jest za wcześnie, by dywagować na ten temat.

W polskiej branży bukmacherskiej ewidentnie dzieje się w ostatnim czasie coraz lepiej. Pozostaje nam poczekać, co pokaże BetClic Polska oraz jak na to wszystko zareagują inne marki.

A jakie jest wasze zdanie na temat nowego logo bukmachera Totolotek? Podoba wam się czy raczej wręcz przeciwnie? Jesteśmy bardzo ciekawi waszych komentarzy w tej sprawie!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button