Poznaliśmy BetClic bonus powitalny dla Polaków!

Strona internetowa BetClic wkrótce ma wystartować, a Polacy na start otrzymają ciekawą premię powitalną. Jeżeli chcesz, już teraz możesz poznać szczegóły na ten temat!

BetClic Polska. Licencja jest, a kiedy start 2019?
BetClic Polska. Licencja jest, a kiedy start 2019?

BetClic.pl bonus powitalny

BetClic.pl jest nie wystartowała oficjalnie, jednak sporo mówi się na jej temat. Trudno się temu dziwić, bo przecież mowa tu o firmie bukmacherskiej, która jest znana na całym świecie i była swego czasu bardzo wyczekiwana przez wielu typerów z naszego kraju.

Wiele wskazuje na to, że BetClic bonus powitalny będzie niczym innym jak ofertą typu cashback. Oznacza to, iż nowi gracze na start będą mogli otrzymać zwrot w przypadku ewentualnej porażki w pierwszym kuponie zagranym przez graczy.

totolotek bonus bez wpłaty. Kod promocyjny
totolotek bonus bez wpłaty. Kod promocyjny

Prawdopodobnie każdy nowo zarejestrowany gracz w BetClic otrzyma 200 PLN jako cashback. Będzie mógł zatem zagrać maksymalnie za tę kwotę, a w razie porażki otrzyma ją z powrotem na konto do typowania.

Kod promocyjny BetClic

Nie wiadomo jeszcze, czy BetClic kod promocyjny będzie dostępny i na czym dokładnie będzie polegał. Wkrótce się tego dowiemy i na pewno w odpowiednim czasie damy wam o tym znać.

Postaramy się wynegocjować dla was jak najlepsze warunki powitalne. Podobnie jak miało to miejsce w STS, gdzie tylko z naszym kodem promocyjnym „BETONLINE” możecie otrzymać na dobry początek 29 PLN bez składania depozytu!

Chcesz być na bieżąco z bukmacherką w Polsce? Możesz zapisać się do naszych powiadomień, by nie przegapić żadnej informacji o bonusie, nowych bukmacherach i nie tylko!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button