Zakłady bukmacherskie na MMA VIP 4. Gdzie obstawiać?

Gala MMA VIP 4 to impreza, o której jest niezwykle głośno. Czy dostępne są gdzieś zakłady bukmacherskie na to wydarzenie? Sprawdź już teraz!

Zakłady bukmacherskie na MMA VIP 4. Gdzie obstawiać?
Zakłady bukmacherskie na MMA VIP 4. Gdzie obstawiać?

Gala MMA VIP 4. Kto walczy?

Impreza MMA VIP 4 miała wzbudzać sporo kontrowersji i tak się rzeczywiście stało. I nie chodzi jedynie o to, kto będzie występował w walce wieczoru. Main event to jednak też zdecydowanie coś, co w tym przypadku przyciąga uwagę.

Kto walczy na MMA VIP 4? Przede wszystkim w pojedynku wieczoru będzie starcie, na jakie czekała polska publika już bardzo długo. Mowa o starciu Najman – Misiek z Nadarzyna. Na debiut tego drugiego w sportach walki wiele osób czekało bardzo długo. Teraz już wiadomo, że rzeczywiście do starcia z udziałem Mirosława Dąbrowskiego dojdzie i to już w lutym 2022 roku!

bonusy bez depozytów 2022 od sts
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Walki MMA VIP 4 miały odbyć się pierwotnie w Kielcach. Władze miasta zrezygnowały jednak z wynajęcia obiektów publicznych organizacji Marcina Najmana ze względu na jego współpracę ze „Słowikiem”, byłym członkiem zarządu gangu pruszkowskiego. To właśnie postać tego ostatniego z wymienionych obecnie budzi największe emocje. Tym bardziej nie wiadomo, czy na jakiejś stronie dostępne będą z MMA VIP 4 zakłady bukmacherskie.

MMA VIP 4 karta walk uzupełniana będzie bez przerwy, a ostatnich modyfikacji można spodziewać się nawet na kilkanaście dni przed galą. Wydaje się jednak, że większość pojedynków będzie wpisanych do rozpiski nieco wcześniej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

🥊 MMA VIP 4 karta walk 🥊

  • Marcin „El Testosteron”” Najman vs Mirosław „Misiek z Nadarzyna” Dąbrowski
  • Krystian „Krycha UFC” Wilczak vs Rafał Jackiewicz
  • Andrzej „Żurom” Żuromski vs Tomasz Chic
  • Piotr „Bonus BGC” Witczak vs Damian Nagana
  • Michał Pasternak vs Kacper Miklasz (walka o pas)
  • Roman „Bosski Roman” Lachowolski vs z Maciej „GSP” Gandziarowski
  • Michał „Polski Ken” Przybyłowicz vs Piotr „Mua Boy” Lisowski
  • Oliwia Sadkowska vs Paulina „Paris” Jarkulisz

Gdzie obstawiać galę MMA VIP 4?

Nie od dzisiaj bukmacherzy online zaangażowani są w przeróżne projekty. Kiedy na polski rynek dopiero wchodziły freak fighty, chyba mało kto spodziewał się, że ostatecznie staną się aż takim hitem. Nie wszyscy chcą je jednak tylko oglądać, ale też nie brakuje chętnych do ich typowania. Czy jednak są jakieś szanse na to, by można było gdzieś znaleźć na MMA VIP 4 zakłady bukmacherskie?

Poprzednią edycję tej imprezy można było typować na stronie internetowej www.eFortuna.pl. W tym portalu zawsze znaleźć można zakłady na bardzo wiele wydarzeń MMA. Warto przy tym dodać, że Fortuna to na ten moment jedyny bukmacher, który może posiadać w swojej ofercie kursy na High League, czyli imprezę organizowaną przez Malika Montantę.

Do obstawiania walk potrzebne jest konto internetowe. Założyć można je bezpłatnie, uzupełniając formularz rejestracyjny na www.eFortuna.pl. Dla nowych klientów przygotowano kod promocyjny „BETONLINE„, który można podać jedynie na samym początku!

Walka wieczoru MMA VIP 4 to Najman vs Misiek z Nadarzyna
Walka wieczoru MMA VIP 4 to Najman vs Misiek z Nadarzyna

Fortuna bonus. Premia powitalna 2022!

Jeżeli ktoś chce obstawiać freak lighty w Fortunie, na pewno ucieszy się na wieść, że przy rejestracji konta można liczyć aż na trzy bonusy specjalne. W ramach premii na nowych graczy czeka 20 PLN bez konieczności wpłacania pieniędzy, a oprócz tego do zgarnięcia jest jeszcze:

  • zakład bez ryzyka 600 PLN
  • bonus od drugiej wpłaty 100% do aż do 2100 PLN!

Od razu po zapisaniu się do gry u bukmachera można mieć zatem do odebrania nawet ponad 2700 PLN, a to wszystko w stu procentach legalnie! Okazji do obstawiania w tym przypadku nie brakuje.

Typy na MMA VIP 4

Kiedy można spodziewać się tego, że pojawią się typy na MMA VIP 4? Na naszej stronie internetowej będziemy bacznie przyglądać się całemu temu eventowi i poinformujemy o pierwszych prognozach zarówno bukmacherów, jak i typerów. Zdaje się, że w niektórych starciach może być naprawdę gorąco!

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Oczywiście, kibiców będzie najbardziej interesowało to, jakie są na walkę Najman – Misiek z Nadarzyna typy oraz czy zostały już wystawione kursy. Można spodziewać się jednego – na pewno na zwycięstwie któregoś z tych panów będzie można sporo zarobić!

Nie da się wykluczīć, że ze względu na współpracę ze „Słowikiem” żadna firma bukmacherska nie będzie chciała być kojarzona z MMA VIP 4. Pozostaje poczekać co przyniesie czas w tej sprawie.

Gala MMA VIP 4 zaplanowana jest na 25 lutego. Prawdopodobnie dopiero bliżej tej daty pojawiają się pierwsze konkrety w sprawie zakładów online.

Na szczęście, konto do obstawiania można założyć wcześniej. Warto sprawdzić u nas, jak wybrać dobrego bukmachera. Granie w odpowiednim miejscu do bardzo istotna kwestia!

Nie można też wykluczyć, że pojawią się nowi bukmacherzy 2022, którzy będą chcieli zaoferować swoim klientom kursy na MMA VIP 4.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.4 / 5. Ocen: 343

Legalni bukmacherzy online

Back to top button