Bonus specjalny od STS. 100 zł dla graczy na puchary!

Planujesz obstawianie eliminacji do europejskich pucharów? Na pewno zainteresuje cię to, że możesz teraz odebrać w STS nawet 100 zł za zagranie zaledwie jednego kuponu!

Bonus specjalny od STS. 100 zł dla graczy na puchary!
Bonus specjalny od STS. 100 zł dla graczy na puchary!

STS specjalny bonus do 100 zł

Przygotowany został przez bukmachera STS specjalny bonus, którego wartość to 50% zagranej stawki w kuponie promocyjnym. Jeżeli chcemy skorzystać z tej oferty specjalnej, wystarczy, iż zapiszemy się do niej, a następnie postawimy jeden kupon o określonych parametrach.

‌Bukmacherzy mają swoich faworytów w zbliżających się meczach. Nietrudno jest znaleźć kandydatów do zwycięstw w spotkaniach zaplanowanych na wtorek, środę i czwartek. Jeżeli wiecie już, co będzie typować, możecie w www.STS.pl za swoją aktywność zgarnąć dodatkowy bonus. I co istotne – nie jest wymagane skuteczne typowanie!

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

Europejskie puchary z bonusami od STS

Bonus należy się każdej osobie, która zarejestruje się w promocji i postawi kupon kwalifikacyjny. Zakład musi być rozliczony do końca 28 lipca, by można było dzięki niemu odebrać bonus.

W promocji bierze się pod uwagę tylko i wyłącznie kupony, które spełniają podane niżej warunki. Zawsze liczy się pierwszy zakład zagrany po zapisaniu się do promocji. Na jednego gracza przypada maksymalnie jeden bonus – nie może wynieść on więcej niż 100 zł.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1560 + 100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Chcesz odebrać premię od bukmachera STS? Po kliknięciu „Weź udział” w zakładce poświęconej ofercie specjalnej zagrać musisz następujący kupon:

  • stawka co najmniej 20 zł
  • kurs kuponu minimum 2.50
  • przynajmniej jeden typ na kuponie musi dotyczyć zdarzenia z eliminacji Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji
  • SOLO lub AKO
  • oferta przedmeczowa lub na żywo

W tym przypadku liczy się tylko i wyłącznie typowanie sportu. Nie jest zatem możliwe granie wirtualnych sportów, gra w pokera przez internet i inne. Na szczęście, kupon nie musi być wygrany, więc w zasadzie każdy uczestnik promocji może sobie zapewnić bonus.

Jaki bonus na start w STS?

Do korzystania z akcji specjalnych potrzebna jest w STS rejestracja konta. Zapisać się do gry można w dowolnym momencie, a wystarczy w tym celu wypełnić formularz rejestracyjny. Z kodem promocyjnym „BETONLINE” dostępny jest zakład bez ryzyka do 100 zł. Oprócz tego do zgarnięcia są wyjątkowe premie przy trzech pierwszych depozytach:

  • 100% do 300 zł przy depozycie pierwszym
  • 50% do 500 zł przy drugiej wpłacie
  • 50% do 700 zł przy depozycie numer trzy

STS dla swoich nowych klientów przy wpłatach przygotował także wyjątkowe zadania, dzięki którym można zgarnąć dodatkowe środki na grę. Jest to łącznie do 60 zł. Szczegóły można sprawdzić już po pierwszym przelewie!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 2

Legalni bukmacherzy online

Back to top button